MECI
18.06.18 | Calificare | Daria Mishina | Ivonne Cavalle-Reimers | 5-7, 7-5, 6-4 | Madrid | Zgura |
STATISTICI MECI
Daria Mishina | Ivonne Cavalle-Reimers | |
Prima administrare % | 60/108 (56%) | 83/116 (72%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 39/60 (65%) | 49/83 (59%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 22/48 (46%) | 16/33 (48%) |
Break-ballurile câştigate | 7/14 (50%) | 6/12 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 51/116 (44%) | 47/108 (44%) |
Total puncte câştigate | 112/224 (50%) | 112/224 (50%) |
Greșeli duble | 10 | 3 |
ași | 5 | 2 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Daria Mishina vs. Ivonne Cavalle-Reimers - meciuri reciproce
18.06.18 | Calificare | Daria Mishina | Ivonne Cavalle-Reimers | 5-7, 7-5, 6-4 | detaliu meci | Madrid | Zgura |
Daria Mishina form & Ivonne Cavalle-Reimers form
Daria Mishina - ultimele meciuri
Nur-Sultan - Indoor Hard | ||||
25.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Krunic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
12.09.21 Finală | vs. Julia Terziyska | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
11.09.21 Semifinală | vs. Katerina Dimitrova | 6-4, 2-0, Katerina Dimitrova - retragere | detaliu meci | |
10.09.21 Sfert de finală | vs. Martha Matoula | 4-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
09.09.21 a 2-a rundă | vs. Andreea Alexandra Lila | 6-3, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
07.09.21 1-a rundă | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Almaty - Hard | ||||
27.08.21 Sfert de finală | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.08.21 a 2-a rundă | vs. Jasmin Jebawy | 3-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
25.08.21 1-a rundă | vs. Dana Baidaulet | 7-5, 2-6, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
21.07.21 1-a rundă | vs. Maria Krupenina | 6-2, 4-6, - Daria Mishina - retragere | detaliu meci | |
W25 Porto - Hard | ||||
23.06.21 1-a rundă | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Hard | ||||
01.06.21 1-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
St. Petersburg - Indoor Hard | ||||
16.03.21 1-a rundă | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 7-62, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
10.03.21 1-a rundă | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
25.02.21 a 2-a rundă | vs. Olga Doroshina | 2-6, 6-72 | detaliu meci | |
24.02.21 1-a rundă | vs. Victoria Kan | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
13.02.21 Semifinală | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
12.02.21 Sfert de finală | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
11.02.21 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
09.02.21 1-a rundă | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
05.02.21 Sfert de finală | vs. Anna Ukolova | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
04.02.21 a 2-a rundă | vs. Katyarina Paulenka | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
03.02.21 1-a rundă | vs. Lyubov Kostenko | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
12.12.20 Semifinală | vs. Elina Avanesyan | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.12.20 Sfert de finală | vs. Ziva Falkner | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
10.12.20 a 2-a rundă | vs. Iuliia Nikitina | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
09.12.20 1-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
03.12.20 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
02.12.20 1-a rundă | vs. Salma Ziouti | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
29.11.20 Finală | vs. Carolina Meligeni Alves | 5-7, 4-6 | detaliu meci |
Ivonne Cavalle-Reimers - ultimele meciuri
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
29.01.24 Calificare | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Teresa Franco Dias | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
20.12.23 a 2-a rundă | vs. Miriana Tona | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.12.23 1-a rundă | vs. Shana Martin Mao | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
11.12.23 1-a rundă | vs. Jessie Aney | 6-1, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Calificare | vs. Paula Arias Manjon | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Matilda Mutavdzic | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
29.09.23 Sfert de finală | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Fanny Stollar | 6-4, 1-6, 6-0 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Federica Bilardo | 2-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
26.09.23 Calificare | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
25.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Aliona Falei | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Polina Leykina | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
11.09.23 1-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
21.08.23 1-a rundă | vs. Jana Fett | 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
W25 Ourense - Hard | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Caroline Romeo | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.08.23 Calificare | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Eva Lys | 6-4, 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25+H Tauste - Hard | ||||
20.06.23 1-a rundă | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Madrid - Hard | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Martha Matoula | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
La Bisbal - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | detaliu meci |