MECI
10.04.18 | 1-a rundă | Daria Nazarkina | Zhibek Kulambayeva | 7-62, 5-7, 6-4 | Shymkent | Zgura |
STATISTICI MECI
Daria Nazarkina | Zhibek Kulambayeva | |
Prima administrare % | 82/115 (71%) | 62/104 (60%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 48/82 (59%) | 36/62 (58%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/33 (39%) | 19/42 (45%) |
Break-ballurile câştigate | 6/12 (50%) | 6/12 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 49/104 (47%) | 54/115 (47%) |
Total puncte câştigate | 110/219 (50%) | 109/219 (50%) |
Greșeli duble | 12 | 5 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Daria Nazarkina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daria Nazarkina | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Daria Nazarkina | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-4 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Nazarkina | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Nazarkina | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-5 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Nazarkina | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Daria Nazarkina | 5-6 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
0-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Nazarkina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Nazarkina | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Daria Nazarkina | 3-1 | |
3-2 | Zhibek Kulambayeva | |
4-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Daria Nazarkina | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-4 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
Daria Nazarkina | 5-5 | |
Daria Nazarkina | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
Daria Nazarkina | 0-0 | |
Daria Nazarkina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daria Nazarkina | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Daria Nazarkina | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-3 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
5-3 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
5-4 | Zhibek Kulambayeva | |
6-4 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Daria Nazarkina vs. Zhibek Kulambayeva - meciuri reciproce
10.04.18 | 1-a rundă | Daria Nazarkina | Zhibek Kulambayeva | 7-62, 5-7, 6-4 | detaliu meci | Shymkent | Zgura |
Daria Nazarkina form & Zhibek Kulambayeva form
Daria Nazarkina - ultimele meciuri
W15 Moscow - Zgura | ||||
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Kudryavtseva | 2-6, - Daria Nazarkina - retragere | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
26.06.19 1-a rundă | vs. Eugenia Ganga | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
19.06.19 1-a rundă | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.05.19 Sfert de finală | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.05.19 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Poplavska | 7-63, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
01.05.19 1-a rundă | vs. Evgeniya Burdina | 6-0, 7-66 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.04.19 a 2-a rundă | vs. Barbara Bonic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.04.19 1-a rundă | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.04.19 1-a rundă | vs. Louise Kwong | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
20.02.19 1-a rundă | vs. Gyulnara Nazarova | 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Jodhpur - Hard | ||||
31.01.19 a 2-a rundă | vs. Eri Hozumi | 6-4, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.01.19 1-a rundă | vs. Michika Ozeki | 7-62, 7-5 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
12.10.18 Sfert de finală | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
11.10.18 a 2-a rundă | vs. Alise Cernecka | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
09.10.18 1-a rundă | vs. Ena Kajevic | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
04.10.18 a 2-a rundă | vs. Lilly Elida Haseth | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.10.18 1-a rundă | vs. Aleksandra Stankovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
30.09.18 Finală | vs. Romina Oprandi | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.09.18 Semifinală | vs. Selin Ovunc | 0-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
28.09.18 Sfert de finală | vs. Julita Saner | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
27.09.18 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Poplavska | 6-76, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
26.09.18 1-a rundă | vs. Maria Victoria Negoita | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
21.09.18 Sfert de finală | vs. Sinja Kraus | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.09.18 a 2-a rundă | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
18.09.18 1-a rundă | vs. Alina Michalitsch | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
31.08.18 Semifinală | vs. Vlada Koval | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
30.08.18 Sfert de finală | vs. Daria Kruzhkova | 3-6, 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
29.08.18 a 2-a rundă | vs. Yulia Kulikova | 6-4, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
28.08.18 1-a rundă | vs. Aleksandra Kulik | 6-2, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
22.08.18 a 2-a rundă | vs. Vlada Koval | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Zhibek Kulambayeva - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - retragere | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
23.02.24 Sfert de finală | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.01.24 Calificare | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 a 2-a rundă | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.12.23 1-a rundă | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Bengaluru - Zgura | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci |