MECI
25.09.18 | Calificare | Daria Solovyeva | Anastasiya Komar | 6-4, 6-4 | Chornomorsk | Zgura |
STATISTICI MECI
Rusia
28.05.00, 23 Vârsta
28.05.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Belarus
25.03.03, 21 Vârsta
25.03.03, 21 Vârsta
Daria Solovyeva vs. Anastasiya Komar - meciuri reciproce
25.09.18 | Calificare | Daria Solovyeva | Anastasiya Komar | 6-4, 6-4 | detaliu meci | Chornomorsk | Zgura |
Daria Solovyeva form & Anastasiya Komar form
Daria Solovyeva - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Stefanie Auer | 6-4, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Lina Qostal | 6-2, 1-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
16.01.20 a 2-a rundă | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.01.20 1-a rundă | vs. Anna Makhorkina | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
14.01.20 Calificare | vs. Mingfang Zhu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
08.10.19 1-a rundă | vs. Coralie Garrigues | 0-6, 0-2, - Daria Solovyeva - retragere | detaliu meci | |
06.10.19 Calificare | vs. Sophia Intert | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
30.09.19 Calificare | vs. Karoline Laursen | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
26.08.19 Calificare | vs. Anastasia Bursa | 3-6, 0-2, - Daria Solovyeva - retragere | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Yuval Keren | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Darya Lavrichenko | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Syria La Cerra | 4-6, 2-3, - Daria Solovyeva - retragere | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
15.05.19 1-a rundă | vs. Mio Kozaki | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.05.19 Calificare | vs. Leila Epstein | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
09.04.19 1-a rundă | vs. Dewi Dijkman | 6-74, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
01.04.19 Calificare | vs. Axana Mareen | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Elena Di Battista | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
25.03.19 Calificare | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 6-2, 10-12 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
18.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Ani Vangelova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-4, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
05.11.18 Calificare | vs. Sarah Lee | - | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
02.10.18 Calificare | vs. Mariia Hlahola | 4-6, 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
02.10.18 1-a rundă | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Eva Prokopenko | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
27.09.18 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-2, 5-7, 3-6 | detaliu meci |
Anastasiya Komar - ultimele meciuri
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
27.08.21 Sfert de finală | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.08.21 a 2-a rundă | vs. Evgeniya Levashova | 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
25.08.21 1-a rundă | vs. Mariia Hlahola | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
23.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Lavinia Tanasie | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
23.08.21 Calificare | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Kyiv - Zgura | ||||
20.07.21 Calificare | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 4-6, 12-14 | detaliu meci | |
19.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Sabina Zeynalova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Sofiia Zhylchuk | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Indoor Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Jessica Pieri | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
12.11.19 Calificare | vs. Evgeniya Levashova | 1-6, 6-3, 13-11 | detaliu meci | |
11.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Kudryavtseva | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Lucie Petruzelova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Karyna Kachur | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
30.09.19 Calificare | vs. Anna Parkhomenko | 2-6, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Bucha - Zgura | ||||
03.09.19 1-a rundă | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.09.19 Calificare | vs. Valeriia Cherfus | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
01.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Madeleine Brooks | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
04.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Weronika Falkowska | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
25.09.18 Calificare | vs. Daria Solovyeva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Angelina Shyltsyna | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
22.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Olha Romanyshyn | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
12.06.18 1-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
05.06.18 1-a rundă | vs. Ani Amiraghyan | 2-6, 3-6 | detaliu meci |