MECI
24.09.18 | 2-a rundă de calif. | Daria Solovyeva | Mariia Hlahola | 6-2, 6-4 | Chornomorsk | Zgura |
STATISTICI MECI
Rusia
28.05.00, 23 Vârsta
28.05.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
21.09.04, 19 Vârsta
21.09.04, 19 Vârsta
Daria Solovyeva vs. Mariia Hlahola - meciuri reciproce
02.10.18 | Calificare | Daria Solovyeva | Mariia Hlahola | 4-6, 7-63, 6-4 | detaliu meci | Chornomorsk | Zgura |
24.09.18 | 2-a rundă de calif. | Daria Solovyeva | Mariia Hlahola | 6-2, 6-4 | detaliu meci | Chornomorsk | Zgura |
Daria Solovyeva form & Mariia Hlahola form
Daria Solovyeva - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Stefanie Auer | 6-4, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Lina Qostal | 6-2, 1-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
16.01.20 a 2-a rundă | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.01.20 1-a rundă | vs. Anna Makhorkina | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
14.01.20 Calificare | vs. Mingfang Zhu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
08.10.19 1-a rundă | vs. Coralie Garrigues | 0-6, 0-2, - Daria Solovyeva - retragere | detaliu meci | |
06.10.19 Calificare | vs. Sophia Intert | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
30.09.19 Calificare | vs. Karoline Laursen | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
26.08.19 Calificare | vs. Anastasia Bursa | 3-6, 0-2, - Daria Solovyeva - retragere | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Yuval Keren | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Darya Lavrichenko | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Syria La Cerra | 4-6, 2-3, - Daria Solovyeva - retragere | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
15.05.19 1-a rundă | vs. Mio Kozaki | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.05.19 Calificare | vs. Leila Epstein | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
09.04.19 1-a rundă | vs. Dewi Dijkman | 6-74, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
01.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Elena Di Battista | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
01.04.19 Calificare | vs. Axana Mareen | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
25.03.19 Calificare | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 6-2, 10-12 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
18.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Ani Vangelova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-4, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
05.11.18 Calificare | vs. Sarah Lee | - | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
02.10.18 1-a rundă | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.10.18 Calificare | vs. Mariia Hlahola | 4-6, 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Eva Prokopenko | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
27.09.18 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-2, 5-7, 3-6 | detaliu meci |
Mariia Hlahola - ultimele meciuri
W25 Madrid - Hard | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
25.08.21 1-a rundă | vs. Anastasiya Komar | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Kyiv - Zgura | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Mariia Bergen | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
29.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 4-6, 6-3, 11-13 | detaliu meci | |
W15 Bucha - Zgura | ||||
02.09.19 Calificare | vs. Nevena Sokovic | 3-6, 6-70 | detaliu meci | |
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
01.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Anna Laura Hinka | 1-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
02.10.18 Calificare | vs. Daria Solovyeva | 6-4, 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Anastasiia Levkovska | Anastasiia Levkovska - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
24.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Daria Solovyeva | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Zholdakova | 7-5, 6-4 | detaliu meci |