Rusia
28.05.99, 24 Vârsta
28.05.99, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Anastasia Veselova vs. Dariya Detkovskaya - meciuri reciproce
11.09.18 | 1-a rundă | Dariya Detkovskaya | Anastasia Veselova | 2-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | Almaty | Zgura |
Anastasia Veselova form & Dariya Detkovskaya form
Anastasia Veselova - ultimele meciuri
W15 Castellon - Zgura | ||||
02.11.21 Calificare | vs. Naia Mercadier | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
13.09.21 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Sakura Hosogi | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Don - Carpet | ||||
20.07.21 1-a rundă | vs. Erica Oosterhout | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Villena - Hard | ||||
08.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Daria Krasnova | 6-75, 6-2, 6-10 | detaliu meci | |
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Kouchnareva | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
31.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Losciale | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
02.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Gomez Delgado | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Platja - Zgura | ||||
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-1, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Santarem - Hard | ||||
14.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Rebeca Pereira | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Parnu - Indoor Hard | ||||
06.11.19 1-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.11.19 Calificare | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
04.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Marija Semenistaja | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Stockholm - Indoor Hard | ||||
28.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Johanna Strom | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Stockholm - Indoor Hard | ||||
22.10.19 Calificare | vs. Louise Wikander | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Johanna Strom | 6-4, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Polina Bakhmutkina | 3-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
18.09.19 1-a rundă | vs. Sofiya Chursina | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
16.09.19 Calificare | vs. Nasiba Espolova | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
16.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Daria Mikhaylova | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Maria Shusharina | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.09.19 Calificare | vs. Larisa Bekmetova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Stella Remander | 6-4, 6-73, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Noel Saidenova | 4-6, 6-77 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 2-6, 4-10 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
22.09.18 Calificare | vs. Corina Mader | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
16.09.18 Calificare | vs. Alexandra Grinchishina | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Almaty - Zgura | ||||
11.09.18 1-a rundă | vs. Dariya Detkovskaya | 6-2, 2-6, 4-6 | detaliu meci |
Dariya Detkovskaya - ultimele meciuri
W15 Norman - Hard | ||||
12.10.21 Calificare | vs. Alexandra Pisareva | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Norman - Indoor Hard | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Anna Zhang | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Norman - Hard | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Savannah Broadus | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Lawrence - Hard | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Elizabeth Scotty | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W80 Nur - Hard | ||||
17.07.19 1-a rundă | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Fergana - Hard | ||||
06.06.19 a 2-a rundă | vs. Sadafmoh Tolibova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.06.19 1-a rundă | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
04.06.19 Calificare | vs. Gulsina Khalimullina | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
30.05.19 a 2-a rundă | vs. Marie Mettraux | 6-2, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
29.05.19 1-a rundă | vs. Anna Ukolova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
21.05.19 1-a rundă | vs. Margaux Orange | 1-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Namangan - Hard | ||||
01.05.19 1-a rundă | vs. Anastasia Pribylova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Andijan - Hard | ||||
25.04.19 1-a rundă | vs. Alicia Barnett | 7-64, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
17.04.19 1-a rundă | vs. Eunhye Lee | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
10.04.19 1-a rundă | vs. Gyulnara Nazarova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
21.02.19 a 2-a rundă | vs. Tamara Curovic | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
19.02.19 1-a rundă | vs. Arina Folts | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
14.02.19 a 2-a rundă | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-3, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.02.19 1-a rundă | vs. Maya Tahan | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Nonthaburi - Hard | ||||
14.11.18 a 2-a rundă | vs. Eunhye Lee | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.11.18 1-a rundă | vs. Varunya Wongteanchai | 4-6, 7-63, 6-0 | detaliu meci | |
Nonthaburi - Hard | ||||
06.11.18 1-a rundă | vs. Yinglak Jittakoat | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Nonthaburi - Hard | ||||
29.10.18 1-a rundă | vs. Nudnida Luangnam | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
26.09.18 a 2-a rundă | vs. Vitalia Stamat | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
25.09.18 1-a rundă | vs. Shilpi Swarupa Das | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
20.09.18 Sfert de finală | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
19.09.18 a 2-a rundă | vs. Viktoriia Kalinina | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
18.09.18 1-a rundă | vs. Katyarina Paulenka | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Almaty - Zgura | ||||
13.09.18 Sfert de finală | vs. Vlada Ekshibarova | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
12.09.18 a 2-a rundă | vs. Margarita Lazareva | 7-5, 7-5 | detaliu meci |