MECI
29.11.19 | Sfert de finală | Darya Astakhova | Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-1 | W15 Heraklion | Zgura |
STATISTICI MECI
Darya Astakhova | Ilinca Dalina Amariei | |
Prima administrare % | 34/53 (64%) | 29/55 (53%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 25/34 (74%) | 13/29 (45%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 8/19 (42%) | 9/26 (35%) |
Break-ballurile câştigate | 6/7 (86%) | 1/6 (17%) |
Puncte câştigate din returnare | 33/55 (60%) | 20/53 (38%) |
Total puncte câştigate | 66/108 (61%) | 42/108 (39%) |
Greșeli duble | 3 | 5 |
ași | 2 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Darya Astakhova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0 | ||
Darya Astakhova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0 | ||
Darya Astakhova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40 | ||
4-1 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0 | ||
Darya Astakhova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Darya Astakhova | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Darya Astakhova | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
Darya Astakhova | 4-0 | |
0-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0 | ||
Darya Astakhova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, A-40 | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Darya Astakhova vs. Ilinca Dalina Amariei - meciuri reciproce
29.11.19 | Sfert de finală | Darya Astakhova | Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-1 | detaliu meci | W15 Heraklion | Zgura |
Darya Astakhova form & Ilinca Dalina Amariei form
Darya Astakhova - ultimele meciuri
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Emerson Jones | 4-6, 3-2, - Darya Astakhova - retragere | detaliu meci | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
26.11.23 Finală | vs. Taylah Preston | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.11.23 Semifinală | vs. Joanna Garland | 1-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Maya Joint | 2-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Gabriela Ce | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Ella Seidel | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Dalila Spiteri | 6-0, 6-73, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 0-4, - Darya Astakhova - retragere | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
20.08.23 Finală | vs. Gergana Topalova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
19.08.23 Semifinală | vs. Dalila Jakupovic | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
18.08.23 Sfert de finală | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Angelina Wirges | 6-2, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-73, 6-3 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
13.08.23 Finală | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.08.23 Semifinală | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
11.08.23 Sfert de finală | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Verena Meliss | 7-66, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Iasi - Zgura | ||||
21.07.23 Sfert de finală | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 3-3, - Darya Astakhova - retragere | detaliu meci | |
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 7-66, 6-3 | detaliu meci |
Ilinca Dalina Amariei - ultimele meciuri
W35 Alaminos - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
11.03.24 Calificare | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
24.02.24 Sfert de finală | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.02.24 a 2-a rundă | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
22.02.24 1-a rundă | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - retragere | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - retragere | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
20.01.24 Semifinală | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.01.24 Sfert de finală | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
13.01.24 Semifinală | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
12.01.24 Sfert de finală | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
12.01.24 a 3-a rundă | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - retragere | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
10.11.23 Sfert de finală | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Anna Gabric | 4-6, 0-3, - Ilinca Dalina Amariei - retragere | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Andreea Mitu | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Mara Guth | 6-75, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 5-7 | detaliu meci |