MECI
30.11.19 | Semifinală | Darya Astakhova | Oana Smaranda Corneanu | 6-3, 6-4 | W15 Heraklion | Zgura |
STATISTICI MECI
Darya Astakhova | Oana Smaranda Corneanu | |
Prima administrare % | 56/67 (84%) | 33/56 (59%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 31/56 (55%) | 16/33 (48%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 4/11 (36%) | 7/23 (30%) |
Break-ballurile câştigate | 7/12 (58%) | 4/9 (44%) |
Puncte câştigate din returnare | 33/56 (59%) | 32/67 (48%) |
Total puncte câştigate | 68/123 (55%) | 55/123 (45%) |
Greșeli duble | 1 | 4 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Darya Astakhova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Darya Astakhova | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Darya Astakhova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Darya Astakhova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0 | ||
Darya Astakhova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Darya Astakhova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darya Astakhova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Darya Astakhova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0 | ||
Darya Astakhova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Darya Astakhova | 5-4 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Romania
25.06.01, 22 Vârsta
25.06.01, 22 Vârsta
Darya Astakhova vs. Oana Smaranda Corneanu - meciuri reciproce
30.11.19 | Semifinală | Darya Astakhova | Oana Smaranda Corneanu | 6-3, 6-4 | detaliu meci | W15 Heraklion | Zgura |
Darya Astakhova form & Oana Smaranda Corneanu form
Darya Astakhova - ultimele meciuri
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Emerson Jones | 4-6, 3-2, - Darya Astakhova - retragere | detaliu meci | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
26.11.23 Finală | vs. Taylah Preston | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.11.23 Semifinală | vs. Joanna Garland | 1-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Maya Joint | 2-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Gabriela Ce | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Ella Seidel | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Dalila Spiteri | 6-0, 6-73, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 0-4, - Darya Astakhova - retragere | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
20.08.23 Finală | vs. Gergana Topalova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
19.08.23 Semifinală | vs. Dalila Jakupovic | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
18.08.23 Sfert de finală | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Angelina Wirges | 6-2, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-73, 6-3 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
13.08.23 Finală | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.08.23 Semifinală | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
11.08.23 Sfert de finală | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Verena Meliss | 7-66, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Iasi - Zgura | ||||
21.07.23 Sfert de finală | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 3-3, - Darya Astakhova - retragere | detaliu meci | |
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 7-66, 6-3 | detaliu meci |
Oana Smaranda Corneanu - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.04.21 Calificare | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Rushri Wijesundera | 6-3, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Ruya Mavi | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.04.21 Calificare | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Ralitsa Alexandrova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
14.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Izabelle Persson | 7-63, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Diana Krasnova | 6-712, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Romy Koelzer | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.02.20 1-a rundă | vs. Anna Popescu | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
10.02.20 Calificare | vs. Isabelle Haverlag | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
09.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
30.11.19 Semifinală | vs. Darya Astakhova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.11.19 Sfert de finală | vs. Yvonne Neuwirth | 6-4, Yvonne Neuwirth - retragere | detaliu meci | |
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
27.11.19 1-a rundă | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
25.11.19 Calificare | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
24.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Ella Leroy | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
18.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Eleni Kostaki | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Zinovia Vaneva | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Arad - Zgura | ||||
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Diana Sumova | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.09.19 1-a rundă | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Curtea - Zgura | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Bianka Bekefi | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 0-6 | detaliu meci |