MECI
17.09.19 | Calificare | Darya Lavrichenko | Tuana Tinaztepe | 6-1, 6-4 | W15 Antalya | Hard |
STATISTICI MECI
Rusia
05.05.03, 20 Vârsta
05.05.03, 20 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Turcia
03.01.02, 22 Vârsta
03.01.02, 22 Vârsta
Darya Lavrichenko vs. Tuana Tinaztepe - meciuri reciproce
17.09.19 | Calificare | Darya Lavrichenko | Tuana Tinaztepe | 6-1, 6-4 | detaliu meci | W15 Antalya | Hard |
Darya Lavrichenko form & Tuana Tinaztepe form
Darya Lavrichenko - ultimele meciuri
W25 Antalya - Zgura | ||||
14.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Alice Rame | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Defne Erbakan | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.11.21 Calificare | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 6-72, 8-10 | detaliu meci | |
08.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Alisa Zolotukhina | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
13.10.21 1-a rundă | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
21.07.21 1-a rundă | vs. Eva Garkusha | 2-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
20.07.21 Calificare | vs. Anastasia Bursa | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
19.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Polina Bakhmutkina | 7-5, 5-7, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
08.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Lea Magun | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
14.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Maria Manilova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Ani Vangelova | 5-7, 7-5, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Melania Delai | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.12.20 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.12.20 Calificare | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
21.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Viktoria Veleva | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Matasova | 2-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
09.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Cyan Sun | 6-4, 5-7, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Gram | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Lara Panfilov | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
26.11.19 1-a rundă | vs. Monika Kilnarova | 2-6, 2-6 | detaliu meci |
Tuana Tinaztepe - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Fanny Norin | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Izabelle Persson | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Iuliia Nikitina | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Lara Eroglu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Meryem Alexandra Guener | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.06.21 1-a rundă | vs. Nina Alibalic | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Daria Zelinskaya | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Tia Kaukenas | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Saki Imamura | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Milenkovic | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.03.20 Calificare | vs. Stefanie Auer | 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
09.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Kristina Voronina | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Katyarina Paulenka | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Emilia Roslund | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Julia Keranovic | 3-6, 7-5, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 7-5, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.01.20 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.01.20 Calificare | vs. Mariya Kostyuk | 2-6, 6-2, 12-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Mirabelle Njoze | 1-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
27.11.19 1-a rundă | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Zofia Podbiol | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Anna Laura Hinka | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
13.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Adelina Baravi | 0-6, 1-4, - Tuana Tinaztepe - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
29.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Mirabelle Njoze | 0-6, 7-5, 2-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Yu Shan | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Marina Timofeeva | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
17.09.19 Calificare | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Paulina Jastrzebska | 7-5, Paulina Jastrzebska - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Shaline-Doreen Pipa | 0-6, 1-6 | detaliu meci |