Germania
02.06.02, 21 Vârsta
02.06.02, 21 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Stella Wiesemann vs. Darya Shauha - meciuri reciproce
25.02.19 | 1-a rundă de calif. | Darya Shauha | Stella Wiesemann | 6-4, 6-1 | detaliu meci | W15 Monastir | Hard |
Stella Wiesemann form & Darya Shauha form
Stella Wiesemann - ultimele meciuri
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
10.08.22 1-a rundă | vs. Stefanie Voegele | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.08.22 Calificare | vs. Tea Lukic | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
08.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
07.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Inga Strelchuk | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
25.02.20 Calificare | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Mariia Bergen | 3-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Helena Spiridis | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Ceuta - Hard | ||||
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
11.09.19 1-a rundă | vs. Salma Ziouti | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Marbella - Zgura | ||||
03.09.19 Calificare | vs. Jade Suvrijn | 6-1, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
02.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Vinciane Remy | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Zelinova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
16.04.19 Calificare | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-74, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Darya Shauha | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Seville - Zgura | ||||
14.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Julia Payola | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Ceuta - Hard | ||||
12.09.18 a 2-a rundă | vs. Maria Jose Luque Moreno | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.09.18 1-a rundă | vs. Ana Conde Vendrell | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Marbella - Zgura | ||||
03.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Natividad Lopez Diaz | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
03.09.18 Calificare | vs. Salma Ziouti | 4-6, 5-7 | detaliu meci |
Darya Shauha - ultimele meciuri
W25 Astana - Hard | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Ayumi Koshiishi | 6-76, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Petra Hule | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
17.07.23 Calificare | vs. Daniela Seguel | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Joao Fonseca | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Corroios - Hard | ||||
11.07.23 1-a rundă | vs. Valeria Savinykh | 7-62, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
10.07.23 Calificare | vs. Olga Helmi | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Javiera Verdugo | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
17.05.23 a 2-a rundă | vs. Polina Iatcenko | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.05.23 1-a rundă | vs. Rada Zolotareva | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1-a rundă | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.05.23 Calificare | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
17.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Meiling Wang | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.04.23 a 2-a rundă | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.04.23 1-a rundă | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
11.04.23 Calificare | vs. Valentina Ryser | 3-6, 6-1, 10-7 | detaliu meci | |
10.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Tabeth Tadoum | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.04.23 a 2-a rundă | vs. Elena Pridankina | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
05.04.23 1-a rundă | vs. Jasmine Conway | 6-4, 2-6, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.23 1-a rundă | vs. Michika Ozeki | 6-4, 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.02.23 Finală | vs. Ho Ching Wu | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
04.02.23 Semifinală | vs. Klaudija Bubelyte | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
03.02.23 Sfert de finală | vs. Kira Pavlova | 2-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
02.02.23 a 2-a rundă | vs. Selina Dal | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
01.02.23 1-a rundă | vs. Chiara Girelli | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
07.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Aliona Falei | 6-3, 3-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.10.22 Finală | vs. Aliona Falei | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
01.10.22 Semifinală | vs. Yasmin Ezzat | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
30.09.22 Sfert de finală | vs. Polina Iatcenko | 7-64, 2-0, Polina Iatcenko - retragere | detaliu meci |