Rusia
17.02.95, 29 Vârsta
17.02.95, 29 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Viktoriya Lavrentyeva vs. Dasha Ivanova - meciuri reciproce
20.09.17 | 1-a rundă | Dasha Ivanova | Viktoriya Lavrentyeva | 6-1, 6-2 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Viktoriya Lavrentyeva form & Dasha Ivanova form
Viktoriya Lavrentyeva - ultimele meciuri
Kazan - Zgura | ||||
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Viktoriia Kalinina | 6-3, 4-6, 6-77 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
07.05.18 Calificare | vs. Dariya Detkovskaya | - | detaliu meci | |
06.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Zeynep Cakirer | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
30.04.18 Calificare | vs. Alexandra Damaschin | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Bulay Ecem Cakalli | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
24.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria Vittoria Viviani | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
17.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Katherine Barnes | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
13.03.18 Calificare | vs. Daniela Vukovic | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Hen Vadimovna Plaksiy | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
25.09.17 Calificare | vs. Natalie Cvackova | 3-6, 7-64, 0-6 | detaliu meci | |
25.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Julia Keranovic | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
20.09.17 1-a rundă | vs. Dasha Ivanova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.09.17 Calificare | vs. Adelina Baravi | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Antalya Kaya - Zgura | ||||
20.02.12 1-a rundă de calif. | vs. Caroline Van De Wijgaart | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
20.02.12 2-a rundă de calif. | vs. Andjela Novcic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya Kaya - Zgura | ||||
13.02.12 2-a rundă de calif. | vs. Haochen Tang | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
Osprey - Zgura | ||||
11.04.11 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Dabrowski | - | detaliu meci | |
Plantation - Zgura | ||||
10.01.11 1-a rundă de calif. | vs. Mari Osaka | 7-63, 2-6, 2-6 | detaliu meci |
Dasha Ivanova - ultimele meciuri
W15 Montreal - Indoor Hard | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Jessie Aney | 7-63, 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Ellie Daniels | 6-3, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Brossard - Indoor Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Jada Bui | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Guadalajara - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Maria Mateas | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 4-1, Ana Paula Neffa De Los Rios - retragere | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Jenna Defalco | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-68, 6-0 | detaliu meci | |
Hong Kong - Hard | ||||
07.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Ya-Yi Yang | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Kyoto - Indoor Hard | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 6-0, 0-6 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Suha Lee | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Gaeul Jang | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
03.09.23 Finală | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.09.23 Semifinală | vs. Hikaru Sato | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Eunhye Lee | 5-7, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Yanni Liu | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. On Yu Choi | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Hikaru Sato | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Lunda Kumhom | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
14.07.23 Sfert de finală | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
13.07.23 a 2-a rundă | vs. Pimmada Thongkum | 6-74, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
12.07.23 1-a rundă | vs. Anja Nayar | 6-3, 7-61 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
11.06.23 Finală | vs. Patcharin Cheapchadej | 7-63, 1-6, 6-3 | detaliu meci |