MECI
22.06.17 | Sfert de finală | Deborah Chiesa | Nina Potocnik | 3-6, 6-4, 7-5 | Sassuolo | Zgura |
STATISTICI MECI
Deborah Chiesa | Nina Potocnik | |
Prima administrare % | 75/117 (64%) | 58/95 (61%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 44/75 (59%) | 34/58 (59%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 19/42 (45%) | 18/37 (49%) |
Break-ballurile câştigate | 6/17 (35%) | 6/17 (35%) |
Puncte câştigate din returnare | 43/95 (45%) | 54/117 (46%) |
Total puncte câştigate | 106/212 (50%) | 106/212 (50%) |
Greșeli duble | 4 | 10 |
ași | 1 | 3 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Deborah Chiesa vs. Nina Potocnik - meciuri reciproce
24.04.19 | 1-a rundă | Deborah Chiesa | Nina Potocnik | 6-2, 6-3 | detaliu meci | W25 Santa | Zgura |
22.06.17 | Sfert de finală | Deborah Chiesa | Nina Potocnik | 3-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | Sassuolo | Zgura |
Deborah Chiesa form & Nina Potocnik form
Deborah Chiesa - ultimele meciuri
W35 Alaminos - Zgura | ||||
23.03.24 Semifinală | vs. Despina Papamichail | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Noma Akugue Noha | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 6-0, 3-0, Lina Gjorcheska - retragere | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Martina Colmegna | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Tara Wurth | 4-6, 6-2, 10-7 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Martina Colmegna | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 7-62, 10-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
20.02.24 Calificare | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 Calificare | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
23.09.23 Semifinală | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.09.23 Sfert de finală | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Jessica Pieri | 7-5, 1-6, 6-0 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Giorgia Pinto | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Matilde Jorge | 6-4, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Sandy Marti | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Trieste - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
28.08.23 Calificare | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Maja Radisic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Verbier - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
07.08.23 Calificare | vs. Chloe Noel | 1-6, 1-6 | detaliu meci |
Nina Potocnik - ultimele meciuri
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Tilwith Di Girolami | - Nina Potocnik - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Ljubljana - Zgura | ||||
11.09.23 1-a rundă | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Trieste - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
11.08.23 Sfert de finală | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
16.07.23 Calificare | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Aschaffenburg - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Tarvisio - Zgura | ||||
28.06.23 1-a rundă | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | detaliu meci | |
W60 Ricany - Zgura | ||||
14.06.23 a 2-a rundă | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - retragere | detaliu meci | |
W25 Poertschach - Zgura | ||||
07.06.23 a 2-a rundă | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | detaliu meci | |
06.06.23 1-a rundă | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Koper - Zgura | ||||
17.04.23 1-a rundă | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - retragere | detaliu meci | |
W40 Split - Zgura | ||||
04.04.23 1-a rundă | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Murska - Indoor Hard | ||||
29.03.23 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | detaliu meci |