MECI
14.06.17 | 1-a rundă | Dejana Radanovic | Anna Zaja | 7-5, 6-1 | Hodmezovasarhely | Zgura |
STATISTICI MECI
Dejana Radanovic | Anna Zaja | |
Prima administrare % | 33/69 (48%) | 34/51 (67%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 24/33 (73%) | 16/34 (47%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 22/36 (61%) | 10/17 (59%) |
Break-ballurile câştigate | 4/7 (57%) | 1/4 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/51 (49%) | 23/69 (33%) |
Total puncte câştigate | 71/120 (59%) | 49/120 (41%) |
Greșeli duble | 3 | 2 |
ași | 4 | 4 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Dejana Radanovic vs. Anna Zaja - meciuri reciproce
12.02.20 | 1-a rundă | Anna Zaja | Dejana Radanovic | 6-4, 3-6, 7-5 | detaliu meci | W100 Cairo | Hard |
02.05.19 | a 2-a rundă | Dejana Radanovic | Anna Zaja | 4-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | W60 Wiesbaden | Zgura |
09.09.18 | 1-a rundă de calif. | Anna Zaja | Dejana Radanovic | 6-4, 6-3 | detaliu meci | Hiroshima | Hard |
14.06.17 | 1-a rundă | Dejana Radanovic | Anna Zaja | 7-5, 6-1 | detaliu meci | Hodmezovasarhely | Zgura |
Dejana Radanovic form & Anna Zaja form
Dejana Radanovic - ultimele meciuri
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
03.03.24 Finală | vs. Malene Helgo | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.03.24 Semifinală | vs. Lea Boskovic | 7-5, 7-63 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Robin Anderson | 6-3, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Julia Middendorf | 6-2, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-3, - Dejana Radanovic - retragere | detaliu meci | |
W50 Indore - Hard | ||||
02.02.24 Sfert de finală | vs. Carole Monnet | 4-6, - Dejana Radanovic - retragere | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Naho Sato | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Carole Monnet | 5-7, 6-4, 6-79 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 a 3-a rundă | vs. Haley Giavara | - | detaliu meci | |
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Hina Inoue | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
12.11.23 Finală | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-1, 6-70, 2-6 | detaliu meci | |
12.11.23 Semifinală | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
11.11.23 Sfert de finală | vs. Emma Lene | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
09.11.23 a 3-a rundă | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Ayla Aksu | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Lois Boisson | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Mia Ristic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Anna Gabric | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
17.09.23 Finală | vs. Iva Primorac | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
16.09.23 Semifinală | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
15.09.23 Sfert de finală | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-2 | detaliu meci |
Anna Zaja - ultimele meciuri
W25 Santa - Zgura | ||||
19.04.22 1-a rundă | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
14.04.22 a 2-a rundă | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.04.22 1-a rundă | vs. Sada Nahimana | 7-65, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Birmingham - Indoor Hard | ||||
08.02.22 1-a rundă | vs. Talia Neilson Gatenby | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Hamburg - Indoor Hard | ||||
20.10.21 1-a rundă | vs. Olga Helmi | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Budapest - Zgura | ||||
29.09.21 1-a rundă | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W80 Wiesbaden - Zgura | ||||
22.09.21 1-a rundă | vs. Marina Melnikova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Karlsruhe - Zgura | ||||
07.09.21 Calificare | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-1, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
25.08.21 1-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 San - Zgura | ||||
18.08.21 1-a rundă | vs. Ashley Lahey | 6-71, 6-72 | detaliu meci | |
W60 Versmold - Zgura | ||||
30.07.21 Sfert de finală | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.07.21 a 2-a rundă | vs. Richel Hogenkamp | 7-61, 6-2 | detaliu meci | |
28.07.21 1-a rundă | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
23.07.21 Sfert de finală | vs. Panna Udvardy | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.07.21 a 2-a rundă | vs. Simona Waltert | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
20.07.21 1-a rundă | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
Hamburg - Zgura | ||||
08.07.21 a 2-a rundă | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.07.21 1-a rundă | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
06.07.21 Calificare | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
05.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Bad Homburg - Iarbă | ||||
21.06.21 1-a rundă | vs. Ann Li | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.06.21 Calificare | vs. Julia Middendorf | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Jonkoping - Zgura | ||||
16.06.21 a 2-a rundă | vs. Carol Zhao | 4-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
15.06.21 1-a rundă | vs. Joanne Zuger | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Liepaja - Zgura | ||||
29.05.21 Semifinală | vs. Daniela Vismane | 6-1, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.05.21 a 2-a rundă | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
28.05.21 Sfert de finală | vs. Kamilla Bartone | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
26.05.21 1-a rundă | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
19.05.21 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Stuttgart - Zgura | ||||
17.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 3-6 | detaliu meci |