MECI
08.06.17 | a 2-a rundă | Denisa Satralova | Amandine Hesse | 6-2, 3-6, 6-4 | Marseille | Zgura |
STATISTICI MECI
Denisa Satralova | Amandine Hesse | |
Prima administrare % | 56/92 (61%) | 41/80 (51%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 31/56 (55%) | 22/41 (54%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/36 (31%) | 10/39 (26%) |
Break-ballurile câştigate | 10/17 (59%) | 9/22 (41%) |
Puncte câştigate din returnare | 48/80 (60%) | 50/92 (54%) |
Total puncte câştigate | 90/172 (52%) | 82/172 (48%) |
Greșeli duble | 9 | 8 |
ași | 2 | 2 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Denisa Satralova vs. Amandine Hesse - meciuri reciproce
08.06.17 | a 2-a rundă | Denisa Satralova | Amandine Hesse | 6-2, 3-6, 6-4 | detaliu meci | Marseille | Zgura |
27.08.12 | Sfert de finală | Amandine Hesse | Denisa Satralova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | Caslano | Zgura |
Denisa Satralova form & Amandine Hesse form
Denisa Satralova - ultimele meciuri
Prague - Zgura | ||||
29.08.20 1-a rundă | vs. Katharina Gerlach | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Grenoble - Indoor Hard | ||||
11.02.20 1-a rundă | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Stefanie Voegele | 6-3, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Xinyun Han | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Luxembourg - Indoor Hard | ||||
16.10.19 a 2-a rundă | vs. Elena Rybakina | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.10.19 1-a rundă | vs. Mandy Minella | 6-77, 7-65, 7-66 | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
06.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Tashkent - Hard | ||||
23.09.19 1-a rundă | vs. Sorana Cirstea | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Seoul - Hard | ||||
17.09.19 1-a rundă | vs. Kirsten Flipkens | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
27.08.19 1-a rundă | vs. Petra Kvitova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.08.19 Calificare | vs. Priscilla Hon | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
21.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Ankita Raina | 6-75, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Reese Brantmeier | 3-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
28.07.19 Finală | vs. Tamara Korpatsch | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
27.07.19 Semifinală | vs. Anastasia Zarycka | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
26.07.19 Sfert de finală | vs. Veronica Cepede Royg | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
25.07.19 a 2-a rundă | vs. Sara Cakarevic | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
24.07.19 1-a rundă | vs. Kimberley Zimmermann | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W25 Olomouc - Zgura | ||||
19.07.19 Sfert de finală | vs. Ipek Soylu | 6-4, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Monika Kilnarova | 6-1, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
17.07.19 1-a rundă | vs. Anna Siskova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W60+H Stare - Zgura | ||||
23.06.19 Finală | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.06.19 Semifinală | vs. Alexandra Cadantu | 6-4, 6-73, 6-4 | detaliu meci | |
21.06.19 Sfert de finală | vs. Olga Govortsova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
20.06.19 a 2-a rundă | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
19.06.19 1-a rundă | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Bol - Zgura | ||||
04.06.19 1-a rundă | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
22.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Kucova | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W100 Trnava - Zgura | ||||
16.05.19 1-a rundă | vs. Misaki Doi | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
16.05.19 a 2-a rundă | vs. Christina Mchale | 2-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci |
Amandine Hesse - ultimele meciuri
W50 Sao - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Fanny Stollar | 4-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Krejcova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Manon Leonard | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Jana Fett | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
W75 Porto - Indoor Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Suzan Lamens | 1-6, 7-67, 2-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Panna Udvardy | 1-6, 7-67, 7-5 | detaliu meci | |
18.02.24 Calificare | vs. Mia Ristic | 6-4, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
07.02.24 a 2-a rundă | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Lina Glushko | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
04.02.24 Calificare | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sameeksha Shroff | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Daria Saville | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Lena Papadakis | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Catherine Harrison | 2-6, - Amandine Hesse - retragere | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. En Shuo Liang | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
Limoges - Indoor Hard | ||||
12.12.23 1-a rundă | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-1, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Angers - Indoor Hard | ||||
05.12.23 1-a rundă | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Funchal - Hard | ||||
18.11.23 Semifinală | vs. Dominika Salkova | 6-2, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-75 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-1 | detaliu meci |