MECI
12.06.17 | 1-a rundă | Denisa Hindova | Nikola Tomanova | 4-6, 7-64, 6-1 | Prerov | Zgura |
STATISTICI MECI
Denisa Hindova | Nikola Tomanova | |
Prima administrare % | 67/115 (58%) | 79/117 (68%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 41/67 (61%) | 41/79 (52%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 19/48 (40%) | 15/38 (39%) |
Break-ballurile câştigate | 8/14 (57%) | 6/17 (35%) |
Puncte câştigate din returnare | 61/117 (52%) | 55/115 (48%) |
Total puncte câştigate | 121/232 (52%) | 111/232 (48%) |
Greșeli duble | 14 | 7 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Denisa Hindova vs. Nikola Tomanova - meciuri reciproce
12.06.17 | 1-a rundă | Denisa Hindova | Nikola Tomanova | 4-6, 7-64, 6-1 | detaliu meci | Prerov | Zgura |
Denisa Hindova form & Nikola Tomanova form
Denisa Hindova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.04.24 1-a rundă | vs. Honami Sodeyama | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.04.24 Semifinală | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.04.24 Sfert de finală | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
11.04.24 a 2-a rundă | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
10.04.24 1-a rundă | vs. Vittoria Modesti | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Josy Daems | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.03.24 Finală | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Diana Demidova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Tian Jialin | 6-3, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Charlotte Ruud | 5-7, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.02.24 Sfert de finală | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Fiona Ganz | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Madelief Hageman | 6-2, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
30.10.23 Calificare | vs. Katarina Stresnakova | 6-71, 4-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-4, - Denisa Hindova - retragere | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Irina Ramialison | 7-5, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
07.10.23 Semifinală | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-3, 6-1 | detaliu meci |
Nikola Tomanova - ultimele meciuri
W25 Jablonec - Zgura | ||||
12.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Mana Kawamura | 6-1, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
W60 Grodzisk - Zgura | ||||
25.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Jessie Aney | 7-5, 2-6, 5-10 | detaliu meci | |
W25 Wroclaw - Zgura | ||||
30.06.21 a 2-a rundă | vs. Despina Papamichail | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.06.21 1-a rundă | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
28.06.21 Calificare | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Stare - Zgura | ||||
14.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 6-4, 2-10 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
03.05.21 Calificare | vs. Amanda Carreras | 6-2, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
17.09.20 a 2-a rundă | vs. Barbora Krejcikova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.09.20 1-a rundă | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
15.09.20 Calificare | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 7-66, 10-5 | detaliu meci | |
14.09.20 2-a rundă de calif. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
13.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Suzan Lamens | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
28.07.20 1-a rundă | vs. Linda Noskova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.07.20 1-a rundă | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
17.07.20 1-a rundă | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-77, 3-6 | detaliu meci | |
16.07.20 1-a rundă | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 7-611 | detaliu meci | |
22.06.20 1-a rundă | vs. Kristyna Tomajkova | 6-7, 3-6 | detaliu meci | |
19.06.20 1-a rundă | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
10.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Johana Markova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
03.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Stuttgart - Indoor Hard | ||||
22.01.20 a 2-a rundă | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 6-78 | detaliu meci | |
21.01.20 1-a rundă | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
06.12.19 Sfert de finală | vs. Elena Malygina | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
04.12.19 1-a rundă | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Milovice - Indoor Hard | ||||
27.11.19 1-a rundă | vs. Lara Schmidt | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Ambre Feder | 4-6, 0-6 | detaliu meci |