MECI
26.11.18 | 1-a rundă de calif. | Denisa Pospisilova | Dagmar Dudlakova | 6-2, 6-2 | Milovice | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Cehia
08.06.99, 24 Vârsta
08.06.99, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
22.10.90, 33 Vârsta
22.10.90, 33 Vârsta
Denisa Pospisilova vs. Dagmar Dudlakova - meciuri reciproce
26.11.18 | 1-a rundă de calif. | Denisa Pospisilova | Dagmar Dudlakova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Milovice | Indoor Hard |
12.06.17 | 2-a rundă de calif. | Dagmar Dudlakova | Denisa Pospisilova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | Prerov | Zgura |
Denisa Pospisilova form & Dagmar Dudlakova form
Denisa Pospisilova - ultimele meciuri
W60 Prague - Zgura | ||||
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
25.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Zgura | ||||
13.09.22 Calificare | vs. Lucie Urbanova | 6-75, 7-63, 6-10 | detaliu meci | |
12.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Izabela Heinzova | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Kristyna Hranacova | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
23.08.22 Calificare | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 6-75 | detaliu meci | |
22.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Misaki Matsuda | 6-1, 0-6, 11-9 | detaliu meci | |
W25 Radom - Zgura | ||||
08.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
08.08.22 Calificare | vs. Denisa Hindova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
01.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Ceska - Zgura | ||||
12.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Breckova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
02.05.22 Calificare | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Alica Rusova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Zgura | ||||
12.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Marketa Petruzelova | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
30.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Barbora Palicova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Kamilla Bartone | 5-2, Kamilla Bartone - retragere | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Oona Orpana | 1-6, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
W25 Olomouc - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Miklova | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Prerov - Zgura | ||||
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
06.12.18 a 2-a rundă | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.12.18 1-a rundă | vs. Ani Vangelova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
04.12.18 Calificare | vs. Ludmila Kareisova | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
03.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Justyna Malatinska | 5-7, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Milovice - Indoor Hard | ||||
27.11.18 Calificare | vs. Nikola Breckova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Dagmar Dudlakova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
23.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Sebestova | 6-74, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
10.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Martina Kudelova | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
10.09.18 Calificare | vs. Eva Cechakova | 2-6, 1-6 | detaliu meci |
Dagmar Dudlakova - ultimele meciuri
W15 Tabarka - Zgura | ||||
13.03.19 1-a rundă | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
11.03.19 Calificare | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
06.03.19 1-a rundă | vs. Corinna Dentoni | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Stuttgart - Indoor Hard | ||||
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Evita Ramirez | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.19 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.01.19 1-a rundă | vs. Warona Mdlulwa | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
05.12.18 1-a rundă | vs. Karolina Berankova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Milovice - Indoor Hard | ||||
26.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Pospisilova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
25.09.18 1-a rundă | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Ricany - Zgura | ||||
29.08.18 1-a rundă | vs. Oona Orpana | 1-6, 0-1, - Dagmar Dudlakova - retragere | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
22.08.18 a 2-a rundă | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 6-79 | detaliu meci | |
21.08.18 1-a rundă | vs. Petra Januskova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Warsaw - Zgura | ||||
07.08.18 1-a rundă | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.08.18 Calificare | vs. Adrianna Sosnowska | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
06.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Katerina Filip | 6-3, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Kasarzheuskaya | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Olomouc - Zgura | ||||
15.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Gadient | 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
Jablonec Nad - Zgura | ||||
26.06.18 1-a rundă | vs. Petra Krejsova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Prerov - Zgura | ||||
12.06.18 1-a rundă | vs. Diana Sumova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Stare Splavy - Zgura | ||||
04.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Vajsejtlova | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
03.05.18 Sfert de finală | vs. Victoria Muntean | - Dagmar Dudlakova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
03.05.18 a 2-a rundă | vs. Vitalia Stamat | 6-4, 4-6, 6-5, Vitalia Stamat - retragere | detaliu meci | |
02.05.18 1-a rundă | vs. Noelia Zeballos | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
22.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Manon Leonard | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
16.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
08.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Olga Parres Azcoitia | 0-6, - Dagmar Dudlakova - retragere | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
09.03.18 Sfert de finală | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 1-6 | detaliu meci |