MECI
23.06.18 | 1-a rundă de calif. | Dewi Dijkman | Juliette Colard | 6-3, 1-6, 7-5 | Alkmaar | Zgura |
STATISTICI MECI
Olanda
04.09.98, 25 Vârsta
04.09.98, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Franta
07.08.00, 23 Vârsta
07.08.00, 23 Vârsta
Dewi Dijkman vs. Juliette Colard - meciuri reciproce
23.06.18 | 1-a rundă de calif. | Dewi Dijkman | Juliette Colard | 6-3, 1-6, 7-5 | detaliu meci | Alkmaar | Zgura |
18.06.18 | 1-a rundă de calif. | Juliette Colard | Dewi Dijkman | 7-5, 4-6, 6-4 | detaliu meci | Kaltenkirchen | Zgura |
Dewi Dijkman form & Juliette Colard form
Dewi Dijkman - ultimele meciuri
W15 Cancun - Hard | ||||
10.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Maria Navarro Oliva | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Lena Delfosse | 3-6, 6-1, 13-15 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.11.19 1-a rundă | vs. Carole Monnet | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.11.19 1-a rundă | vs. Lana Sipek | 7-5, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Oldenzaal - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.07.19 1-a rundă | vs. Tricia Mar | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
25.07.19 a 2-a rundă | vs. Thaisa Grana Pedretti | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.07.19 1-a rundă | vs. Ana Maria Andreea Ileana | 3-6, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Hard | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Anna Maria Jovanovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
11.04.19 a 2-a rundă | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 1-6, - Dewi Dijkman - retragere | detaliu meci | |
09.04.19 1-a rundă | vs. Daria Solovyeva | 7-64, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
03.04.19 1-a rundă | vs. Camilla Scala | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
01.04.19 Calificare | vs. Linda Cagnazzo | 3-6, 7-65, 10-2 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
18.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Gyulnara Nazarova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
11.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
02.12.18 Calificare | vs. Stephanie Kent | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
29.11.18 a 2-a rundă | vs. Shahar Biran | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.11.18 1-a rundă | vs. Delien Kleinhans | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
26.11.18 Calificare | vs. Anna Hosking | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
25.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Bianca Wolmarans | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
23.11.18 Sfert de finală | vs. Anastasia Shaulskaya | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
22.11.18 a 2-a rundă | vs. Yasmine Wagner | 7-5, Yasmine Wagner - retragere | detaliu meci | |
20.11.18 1-a rundă | vs. Yarden Akler | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
19.11.18 Calificare | vs. Isabelle Popma | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Badenweiler - Zgura | ||||
05.09.18 1-a rundă | vs. Karin Kennel | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
04.09.18 Calificare | vs. Carmen Schultheiss | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Zuzanna Szuszkiewicz | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Haren - Zgura | ||||
28.08.18 1-a rundă | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 2-6 | detaliu meci |
Juliette Colard - ultimele meciuri
W15 Santa - Hard | ||||
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Paula Ortega Redondo | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
09.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Mylene Halemai | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Vanesa Pappa | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Saint - Zgura | ||||
13.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Sofya Lansere | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Alkmaar - Zgura | ||||
23.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Dewi Dijkman | 3-6, 6-1, 5-7 | detaliu meci | |
Kaltenkirchen - Zgura | ||||
19.06.18 Calificare | vs. Imke Schluenzen | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
18.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Dewi Dijkman | 7-5, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
18.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Claudelle Labonte-Frey | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
08.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Lea Tholey | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
02.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Valeriya Solovyeva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Le Havre - Zgura | ||||
18.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Justine Pysson | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Gonesse - Zgura | ||||
14.03.18 1-a rundă | vs. Lara Salden | 6-3, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.03.18 Calificare | vs. Marie Villet | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
11.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Franziska Kommer | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
10.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Ania Hertel | 7-63, 4-6, 6-0 | detaliu meci | |
Amiens - Zgura | ||||
04.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Justine Lo Presti | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Heranne Excellent | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Grenoble - Indoor Hard | ||||
03.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Thanh Lan Truong | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Brussels - Zgura | ||||
17.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Brandy Mina | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Knokke - Zgura | ||||
10.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Jade Lewis | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Perigueux - Zgura | ||||
26.06.17 Calificare | vs. Aleksandrina Naydenova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Chloe Cirotte | 6-2, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
Montpellier - Zgura | ||||
19.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
10.04.17 2-a rundă de calif. | vs. Kimberley Zimmermann | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
03.04.17 1-a rundă de calif. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Le Havre - Zgura | ||||
20.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Schena Benamar | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Maelys Bougrat | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Gonesse - Zgura | ||||
16.03.17 a 2-a rundă | vs. Marine Partaud | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.03.17 1-a rundă | vs. Schena Benamar | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Amiens - Zgura | ||||
06.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Eleonora Molinaro | 1-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci |