Turcia
01.01.03, 21 Vârsta
01.01.03, 21 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Dooa Akyurek vs. Dia Evtimova - meciuri reciproce
22.11.17 | 1-a rundă | Dia Evtimova | Dooa Akyurek | 6-1, 6-2 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Dooa Akyurek form & Dia Evtimova form
Dooa Akyurek - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Marwa Hakimi | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Mihaela Tsoneva | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.01.22 2-a rundă de calif. | vs. Soumeya Anane | 6-2, 3-6, 11-13 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
27.10.20 1-a rundă | vs. Despina Papamichail | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
20.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Elina Nepliy | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Elina Nepliy | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
18.12.18 1-a rundă | vs. Anastasia Pribylova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
04.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
31.10.18 1-a rundă | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Istanbul - Indoor Hard | ||||
21.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Mina Hodzic | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
22.11.17 1-a rundă | vs. Dia Evtimova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
13.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Veselova | 1-6, 1-6 | detaliu meci |
Dia Evtimova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Wesley - Zgura | ||||
05.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
15.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
08.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - retragere | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
23.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
17.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - retragere | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
26.09.23 Calificare | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
25.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
19.09.23 Calificare | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
30.08.23 Calificare | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
07.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
07.08.23 Calificare | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | detaliu meci |