MECI
26.08.19 | 1-a rundă de calif. | Diana Demidova | Ksenia Meshcheryakova | 6-0, 6-0 | W25+H Penza | Hard |
STATISTICI MECI
Diana Demidova | Ksenia Meshcheryakova | |
Prima administrare % | 24/39 (62%) | 16/31 (52%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 18/24 (75%) | 4/16 (25%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/15 (60%) | 2/15 (13%) |
Break-ballurile câştigate | 6/7 (86%) | 0/3 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/31 (81%) | 12/39 (31%) |
Total puncte câştigate | 52/70 (74%) | 18/70 (26%) |
Greșeli duble | 4 | 6 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
Diana Demidova | 0-0 | |
1-0 | Ksenia Meshcheryakova | |
0-0, 30-0, 30-15, A-40[BP] | ||
Diana Demidova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Ksenia Meshcheryakova | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Diana Demidova | 4-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Diana Demidova | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Ksenia Meshcheryakova | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Diana Demidova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Ksenia Meshcheryakova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Diana Demidova | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Ksenia Meshcheryakova | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
14.08.03, 20 Vârsta
14.08.03, 20 Vârsta
Diana Demidova vs. Ksenia Meshcheryakova - meciuri reciproce
26.08.19 | 1-a rundă de calif. | Diana Demidova | Ksenia Meshcheryakova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | W25+H Penza | Hard |
Diana Demidova form & Ksenia Meshcheryakova form
Diana Demidova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Daria Egorova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Luna Vujovic | 1-6, 6-2, 0-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Denise Valente | 5-7, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Denisa Hindova | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Martina Marusinova | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Basak Eraydin | 1-6, 7-63, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.02.24 Calificare | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Doga Turkmen | 7-67, 7-5 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 Calificare | vs. Sebastianna Scilipoti | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 4-6, 10-3 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Daria Remetean | 5-1, Daria Remetean - retragere | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.02.24 Calificare | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Emily Webley-Smith | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Zeynep Ilker | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Fiona Ganz | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
08.01.24 1-a rundă | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.12.23 Semifinală | vs. Anastasia Safta | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.12.23 Sfert de finală | vs. Ekaterina Ivanova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
21.12.23 a 2-a rundă | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
19.12.23 1-a rundă | vs. Karine Sarkisova | 6-2, 6-2 | detaliu meci |
Ksenia Meshcheryakova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Dana Baidaulet | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Alisa Vasileva | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Dunya Charalampopoulos | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Michele Adamczewska | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Melis Sezer | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Carmen Andreea Herea | - Ksenia Meshcheryakova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Alicja Formella | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Lorena Schaedel | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Mariam Atia | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Grom | 6-2, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Carolann Delaunay | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.05.23 Calificare | vs. Isabella Barrera Aguirre | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Vanja Gudelj | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Elena Plesa | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Berin Yalcin | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Dana Baidaulet | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-4, 0-6, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
10.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Martyna Kubka | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Gina Feistel | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Sysoeva | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Mihaela Djakovic | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. June Bjork | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Rasha Khourssany | 1-6, 6-4, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Abigail Amos | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Paula Rumpf | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Rikke De Koning | 1-6, 0-6 | detaliu meci |