INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Diana Isaeva vs. Amandine Cazeaux - meciuri reciproce
22.10.12 | a 2-a rundă | Diana Isaeva | Amandine Cazeaux | 7-64, 6-1 | detaliu meci | Monastir | Hard |
Diana Isaeva form & Amandine Cazeaux form
Diana Isaeva - ultimele meciuri
Shymkent - Zgura | ||||
06.05.13 1-a rundă | vs. Yelena Nemchen | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Istanbul - Hard | ||||
22.04.13 2-a rundă de calif. | vs. Lucia Cervera-Vazquez | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.04.13 1-a rundă de calif. | vs. Nikol Yordanova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
25.03.13 1-a rundă | vs. Sandra Honigova | 1-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
18.03.13 1-a rundă | vs. Sandra Honigova | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
11.03.13 1-a rundă | vs. Alena Poletinova | 4-6, - Diana Isaeva - retragere | detaliu meci | |
11.03.13 Calificare | vs. Alena Poletinova | 7-5, 7-62 | detaliu meci | |
Amiens - Zgura | ||||
04.03.13 1-a rundă | vs. Marie Benoit | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Indoor Hard | ||||
25.02.13 1-a rundă | vs. Karina Isayan | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
Shymkent - Indoor Hard | ||||
18.02.13 1-a rundă | vs. Maya Gaverova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
St. Petersburg - Carpet | ||||
24.12.12 1-a rundă | vs. Alina Silich | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
10.12.12 2-a rundă de calif. | vs. Magdalena Frech | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
03.12.12 1-a rundă de calif. | vs. Patricia Lancranjan | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
29.10.12 Sfert de finală | vs. Varvara Flink | 2-6, 0-3, - Diana Isaeva - retragere | detaliu meci | |
29.10.12 1-a rundă | vs. Andrea Kulova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
29.10.12 a 2-a rundă | vs. Marlies Szupper | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
22.10.12 a 2-a rundă | vs. Amandine Cazeaux | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
22.10.12 1-a rundă | vs. Ines Fontanarosa | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
22.10.12 Sfert de finală | vs. Martina Borecka | 6-75, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
01.10.12 1-a rundă | vs. Katharina Lehnert | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
24.09.12 Calificare | vs. Olena Kyrpot | 6-4, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
24.09.12 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Chehal | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
10.09.12 1-a rundă | vs. Basak Eraydin | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
03.09.12 1-a rundă | vs. Fatma Al Nabhani | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Caslano - Zgura | ||||
27.08.12 1-a rundă | vs. Chiara Volejnicek | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Astana - Hard | ||||
16.07.12 1-a rundă de calif. | vs. Anna Kechko | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
16.07.12 Calificare | vs. Makoto Ninomiya | 6-1, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Istanbul - Hard | ||||
18.06.12 a 2-a rundă | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.06.12 1-a rundă | vs. Burcu Tari | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Erzincan - Hard | ||||
11.06.12 1-a rundă | vs. Tamari Chalaganidze | 2-6, 0-6 | detaliu meci |
Amandine Cazeaux - ultimele meciuri
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
22.11.22 1-a rundă | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Saint - Indoor Hard | ||||
14.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Alice Battesti | 6-2, 1-6, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
01.12.21 1-a rundă | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-3, - Amandine Cazeaux - retragere | detaliu meci | |
29.11.21 Calificare | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, Magdalena Stoilkovska - retragere | detaliu meci | |
28.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Madalena Amil | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
24.11.21 1-a rundă | vs. Ayla Aksu | 4-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
23.11.21 Calificare | vs. Lidia Moreno Arias | 6-4, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
22.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Lena Couto | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Aix - Zgura | ||||
30.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Esther Bataille | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Karman Kaur Thandi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Jillian Louise Roa | 6-2, 6-73, 13-11 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
24.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Helene Scholsen | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
02.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Marta Custic | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Claudia Pastor Sancho | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Platja - Zgura | ||||
27.10.20 Calificare | vs. Helene Pellicano | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.10.20 2-a rundă de calif. | vs. Paula Sanchez Rodriguez | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Karen Marthiens | 6-4, 3-6, 12-10 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.11.19 1-a rundă | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-1, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Guatemala - Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Caroline Romeo | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Warona Mdlulwa | 6-0, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Romary Cardenas Rifka | 7-66, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Santarem - Hard | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Clermont - Indoor Hard | ||||
23.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Schena Benamar | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sajur - Hard | ||||
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.09.19 1-a rundă | vs. Nicole Nadel | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
03.09.19 Calificare | vs. Hili Kronzon | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Corinna Dentoni | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.08.19 Calificare | vs. Sabrina Kalandarov | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Ofer Kivity | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Les - Hard | ||||
23.07.19 Calificare | vs. Francesca Bullani | 2-6, 3-6 | detaliu meci |