MECI
04.10.17 | 1-a rundă | Draginja Vukovic | Fanny Ostlund | 7-5, 5-7, 6-1 | Jounieh | Zgura |
STATISTICI MECI
Draginja Vukovic | Fanny Ostlund | |
Prima administrare % | 50/98 (51%) | 75/105 (71%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 28/50 (56%) | 35/75 (47%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 20/48 (42%) | 11/30 (37%) |
Break-ballurile câştigate | 11/20 (55%) | 8/19 (42%) |
Puncte câştigate din returnare | 59/105 (56%) | 50/98 (51%) |
Total puncte câştigate | 107/203 (53%) | 96/203 (47%) |
Greșeli duble | 7 | 6 |
ași | 2 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Draginja Vukovic vs. Fanny Ostlund - meciuri reciproce
04.10.17 | 1-a rundă | Draginja Vukovic | Fanny Ostlund | 7-5, 5-7, 6-1 | detaliu meci | Jounieh | Zgura |
27.09.17 | 1-a rundă | Fanny Ostlund | Draginja Vukovic | 3-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | Jounieh | Zgura |
Draginja Vukovic form & Fanny Ostlund form
Draginja Vukovic - ultimele meciuri
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Mila Masic | 2-6, 6-1, 8-10 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Hana Djedovic | 7-62, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
12.09.23 Calificare | vs. Ekaterina Kuznetsova | 2-6, 6-1, 3-10 | detaliu meci | |
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Noa Krznaric | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Anja Stankovic | 6-2, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Jovana Grujic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
29.08.23 Calificare | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Mariia Maksimova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
27.06.23 Calificare | vs. Mana Kawamura | 2-5, - Draginja Vukovic - retragere | detaliu meci | |
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Fatma Idrizovic | 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
22.06.23 1-a rundă | vs. Michaela Laki | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.06.23 Calificare | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
20.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Petra Konjikusic | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
31.05.22 1-a rundă | vs. Galateia Mesochoritou | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
24.05.22 1-a rundă | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.05.22 1-a rundă | vs. Angelina Wirges | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
12.05.22 a 2-a rundă | vs. Eleni Christofi | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.05.22 1-a rundă | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
13.04.22 1-a rundă | vs. Ana Grubor | 0-4, - Draginja Vukovic - retragere | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
24.11.21 1-a rundă | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.11.21 1-a rundă | vs. Beatris Spasova | 3-4, - Draginja Vukovic - retragere | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
09.11.21 1-a rundă | vs. Hwiwon Wi | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
02.11.21 1-a rundă | vs. Mariia Bergen | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
17.08.21 Calificare | vs. Tara Wurth | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
15.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Simona Deletic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Belgrade - Zgura | ||||
27.07.21 1-a rundă | vs. Jessika Ponchet | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
06.07.21 1-a rundă | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Fanny Ostlund - ultimele meciuri
W35 Nagpur - Zgura | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Le - Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Petit - Hard | ||||
21.01.24 Finală | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
20.01.24 Semifinală | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | detaliu meci | |
19.01.24 Sfert de finală | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - retragere | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - retragere | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
22.12.23 Semifinală | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
21.12.23 Sfert de finală | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
20.12.23 a 2-a rundă | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - retragere | detaliu meci | |
19.12.23 1-a rundă | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
13.12.23 a 2-a rundă | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - retragere | detaliu meci | |
W40 Guadalajara - Zgura | ||||
23.11.23 Sfert de finală | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 a 3-a rundă | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 a 3-a rundă | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
14.09.23 a 3-a rundă | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 7-67 | detaliu meci | |
11.09.23 1-a rundă | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Conny Perrin | 6-72, 0-6 | detaliu meci |