MECI
28.04.14 | 1-a rundă de calif. | Ekaterina Alexandrova | Cecilia Costa | 6-1, 6-1 | Wiesbaden | Zgura |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ekaterina Alexandrova vs. Cecilia Costa - meciuri reciproce
28.04.14 | 1-a rundă de calif. | Ekaterina Alexandrova | Cecilia Costa | 6-1, 6-1 | detaliu meci | Wiesbaden | Zgura |
Ekaterina Alexandrova form & Cecilia Costa form
Ekaterina Alexandrova - ultimele meciuri
Miami - Hard | ||||
27.03.24 Sfert de finală | vs. Jessica Pegula | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
25.03.24 a 4-a rundă | vs. Iga Swiatek | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
24.03.24 a 3-a rundă | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
22.03.24 a 2-a rundă | vs. Donna Vekic | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 a 2-a rundă | vs. Yulia Putintseva | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă | vs. Magdalena Frech | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
14.02.24 a 3-a rundă | vs. Iga Swiatek | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.02.24 a 2-a rundă | vs. Erika Andreeva | 6-0, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă | vs. Viktoriya Tomova | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
04.02.24 Finală | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.24 Semifinală | vs. Donna Vekic | 5-7, 7-64, 7-66 | detaliu meci | |
02.02.24 Sfert de finală | vs. Anastasia Potapova | 6-2, 7-68 | detaliu meci | |
31.01.24 a 2-a rundă | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1-a rundă | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-3, 6-79 | detaliu meci | |
Adelaide - Hard | ||||
12.01.24 Semifinală | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
11.01.24 Sfert de finală | vs. Elena Rybakina | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
10.01.24 a 2-a rundă | vs. Veronika Kudermetova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Magda Linette | 3-6, 7-68, 7-5 | detaliu meci | |
Brisbane - Hard | ||||
03.01.24 a 2-a rundă | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Seoul - Hard | ||||
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
09.10.23 1-a rundă | vs. Mai Hontama | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Beijing - Hard | ||||
02.10.23 1-a rundă | vs. Cori Gauff | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Tokyo - Hard | ||||
29.09.23 Sfert de finală | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Liudmila Samsonova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Anna Kalinskaya | 6-77, 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Guadalajara - Hard | ||||
20.09.23 a 3-a rundă | vs. Caroline Dolehide | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.09.23 a 2-a rundă | vs. Magdalena Frech | 7-64, 7-68 | detaliu meci | |
San Diego - Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 7-66, 5-7 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
02.09.23 a 3-a rundă | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Lesya Tsurenko | 6-1, 6-3 | detaliu meci |
Cecilia Costa - ultimele meciuri
Santa Cruz - Zgura | ||||
19.10.15 1-a rundă | vs. Nathalia Rossi | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
28.09.15 1-a rundă | vs. Sofia Luini | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.09.15 Calificare | vs. Macarena Asensos | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
28.09.15 2-a rundă de calif. | vs. Erika Drozd Pereira | 7-60, 6-1 | detaliu meci | |
San Carlos - Zgura | ||||
21.09.15 2-a rundă de calif. | vs. Josefina Surraco | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
21.09.15 Calificare | vs. Florencia Paez | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
21.09.15 1-a rundă | vs. Ornella Garavani | 1-6, 6-77 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
13.07.15 a 2-a rundă | vs. Victoria Muntean | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.07.15 1-a rundă | vs. Vera Aleshcheva | 6-4, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
06.07.15 1-a rundă | vs. Anna Maria Procacci | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
29.06.15 1-a rundă | vs. Polina Malykh | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Santiago - Zgura | ||||
01.12.14 1-a rundă | vs. Guadalupe Perez Rojas | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Asuncion - Zgura | ||||
17.11.14 1-a rundă | vs. Veronica Cepede Royg | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Lima - Zgura | ||||
20.10.14 a 2-a rundă | vs. Carolina Meligeni Alves | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
20.10.14 1-a rundă | vs. Camila Vargas Gomez | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Lima - Zgura | ||||
13.10.14 1-a rundă | vs. Nathaly Kurata | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Lima - Zgura | ||||
06.10.14 1-a rundă | vs. Melina Ferrero | 4-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
Rotterdam - Zgura | ||||
25.08.14 1-a rundă | vs. Helene Scholsen | 6-72, 6-72 | detaliu meci | |
Wanfercee Baulet - Zgura | ||||
18.08.14 1-a rundă | vs. Huliya Esen | 7-5, 1-6, 6-76 | detaliu meci | |
Westende Middelkerke - Hard | ||||
11.08.14 2-a rundă de calif. | vs. Morgane Michiels | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Koksijde - Zgura | ||||
04.08.14 1-a rundă de calif. | vs. Heloise Arace | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
04.08.14 1-a rundă | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 6-74 | detaliu meci | |
04.08.14 Calificare | vs. Morgane Michiels | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Maaseik - Zgura | ||||
21.07.14 1-a rundă | vs. Deborah Kerfs | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
21.07.14 a 2-a rundă | vs. Lea Gasparovic | 4-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
21.07.14 Sfert de finală | vs. Kim Rus | 6-3, 6-75, 6-2 | detaliu meci | |
21.07.14 Semifinală | vs. Quirine Lemoine | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Knokke - Zgura | ||||
14.07.14 1-a rundă | vs. Sofie Oyen | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Alkmaar - Zgura | ||||
16.06.14 1-a rundă | vs. Bernice Van De Velde | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Maribor - Zgura | ||||
26.05.14 1-a rundă de calif. | vs. Nevena Selakovic | 6-3, 2-6, 6-3 | detaliu meci |