Rusia
20.06.03, 20 Vârsta
20.06.03, 20 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Dinara Alloyarova vs. Ekaterina Makarova (1996) - meciuri reciproce
19.08.18 | Calificare | Ekaterina Makarova (1996) | Dinara Alloyarova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | Moscow | Zgura |
Dinara Alloyarova form & Ekaterina Makarova (1996) form
Dinara Alloyarova - ultimele meciuri
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
22.01.20 1-a rundă | vs. Anastasia Pribylova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
21.01.20 Calificare | vs. Gyulnara Nazarova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
20.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Daria Krasnova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.11.19 1-a rundă | vs. Catalina Pella | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.11.19 Calificare | vs. Sofia Dmitrieva | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
18.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Sri Peddi Reddy | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.11.19 Calificare | vs. Ana Bianca Mihaila | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
11.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Sri Peddi Reddy | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Evgeniya Burdina | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Kseniya Yersh | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
19.08.18 Calificare | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Polina Nazarchuk | 6-3, Polina Nazarchuk - retragere | detaliu meci |
Ekaterina Makarova (1996) - ultimele meciuri
W15 Campinas - Zgura | ||||
24.03.24 Semifinală | vs. Julieta Estable | 7-5, 6-76, 6-4 | detaliu meci | |
24.03.24 Finală | vs. Oana Gavrila | 2-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Victoria Bosio | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Fernanda Labrana | 4-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Santo - Hard | ||||
14.03.24 a 3-a rundă | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Victoria Flores | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
05.02.24 1-a rundă | vs. Laura Pigossi | 1-6, 0-3, - Ekaterina Makarova (1996) - retragere | detaliu meci | |
Hua Hin - Hard | ||||
28.01.24 Calificare | vs. Taylah Preston | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Lidia Podgorichani | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Naho Sato | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Navi - Hard | ||||
31.12.23 Finală | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.12.23 Semifinală | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
29.12.23 Sfert de finală | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
28.12.23 a 2-a rundă | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
27.12.23 1-a rundă | vs. Weronika Baszak | 6-2, 0-1, Weronika Baszak - retragere | detaliu meci | |
W25 Solapur - Hard | ||||
24.12.23 Finală | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.12.23 Semifinală | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
22.12.23 Sfert de finală | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
21.12.23 a 2-a rundă | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
20.12.23 1-a rundă | vs. Funa Kozaki | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Dubai - Hard | ||||
06.12.23 a 2-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
04.12.23 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 6-0, 7-64 | detaliu meci | |
Andorra - Indoor Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Dayana Yastremska | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
12.11.23 Finală | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.11.23 Semifinală | vs. Lina Gjorcheska | 7-68, 6-3 | detaliu meci |