MECI
08.07.19 | 1-a rundă de calif. | Ekaterina Ovcharenko | Angelina Subotic | 7-5, 6-3 | W15 Prokuplje | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Australia
11.05.03, 20 Vârsta
11.05.03, 20 Vârsta
Ekaterina Ovcharenko vs. Angelina Subotic - meciuri reciproce
08.07.19 | 1-a rundă de calif. | Ekaterina Ovcharenko | Angelina Subotic | 7-5, 6-3 | detaliu meci | W15 Prokuplje | Zgura |
Ekaterina Ovcharenko form & Angelina Subotic form
Ekaterina Ovcharenko - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Luca Udvardy | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
20.02.24 Calificare | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 Calificare | vs. Anna Turati | 7-5, 3-6, 12-10 | detaliu meci | |
15.02.24 1-a rundă | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
29.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.01.24 1-a rundă | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-71, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-610 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
29.08.23 Calificare | vs. Amelie Van Impe | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Selina Dal | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
26.08.23 Semifinală | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Stephanie Wagner | 7-65, 6-75, 7-5 | detaliu meci | |
21.08.23 Calificare | vs. Mailina Nedderhut | 6-2, 6-4 | detaliu meci |
Angelina Subotic - ultimele meciuri
W25 Perth - Hard | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Sri Peddi Reddy | 1-6, 6-75 | detaliu meci | |
W25 Perth - Hard | ||||
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Mai Minokoshi | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Rhea Makesar | 6-77, 6-4, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Vrnjacka - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Pietras | 6-4, 6-74, 10-4 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Dejana Milenkovic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Celestine Avomo Ella | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Port - Hard | ||||
10.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Ley | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Vrnjacka Banja - Zgura | ||||
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Valeriya Denisenko | 1-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Emilija Kokanovic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
09.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Maria Victoria Negoita | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
30.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Stankovic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
05.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Natalie Barbir | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Nis - Zgura | ||||
29.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Svadlenkova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
29.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Zinovia Vaneva | 0-6, 6-74 | detaliu meci |