Ekaterina Ovcharenko vs. Arina Solomatina 07.05.2019

Ekaterina Ovcharenko vs. Arina Solomatina 07.05.2019 - W15 Antalya - comparaţie

MECI

07.05.19CalificareEkaterina Ovcharenko Arina Solomatina 6-1, 3-0, - retragere Turkey W15 Antalya Zgura

STATISTICI MECI

- retragere

Ekaterina Ovcharenko
Rusia
31.12.00, 18 Vârsta







Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
08.07.01, 18 Vârsta







Arina Solomatina
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului

Ekaterina Ovcharenko vs. Arina Solomatina - meciuri reciproce

07.05.19CalificareEkaterina OvcharenkoArina Solomatina6-1, 3-0, Arina Solomatina - retrageredetaliu meciTurkey W15 Antalya Zgura
21.01.18CalificareArina SolomatinaEkaterina Ovcharenko6-4, 6-1 detaliu meciTurkey Antalya Zgura

Ekaterina Ovcharenko - ultimele meciuri

Turkey W15 Antalya - Hard
03.12.19
Calificare
vs. Viktoriya Petrenko4-6, 3-6 pierderedetaliu meci
02.12.19
2-a rundă de calif.
vs. Billur Gonlusen6-1, 6-2 victoriedetaliu meci
Italy W25 Solarino - Carpet
26.11.19
1-a rundă
vs. Indy De Vroome3-6, 1-6 pierderedetaliu meci
25.11.19
Calificare
vs. Martina Forcisi6-0, 6-0 victoriedetaliu meci
Italy W25 Solarino - Carpet
17.11.19
1-a rundă de calif.
vs. Claudia Giovine1-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Italy W15 Solarino - Carpet
10.11.19
Calificare
vs. Giulia Tedesco7-5, 6-75, 7-10 pierderedetaliu meci
09.11.19
1-a rundă de calif.
vs. Desideria D'amico6-3, 6-3 victoriedetaliu meci
France W60 Nantes - Indoor Hard
28.10.19
1-a rundă de calif.
vs. Manon Leonard2-6, 6-74 pierderedetaliu meci
France W80 Poitiers - Indoor Hard
21.10.19
1-a rundă de calif.
vs. Lucrezia Stefanini3-6, 2-6 pierderedetaliu meci
France W25+H Cherbourg - Indoor Hard
06.10.19
1-a rundă de calif.
vs. Yuriko Miyazaki2-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Turkey W15 Antalya - Hard
30.09.19
2-a rundă de calif.
vs. Anja Wildgruber4-6, 6-3, 6-10 pierderedetaliu meci
Turkey W15 Antalya - Hard
22.09.19
2-a rundă de calif.
vs. Anja Wildgruber3-6, 3-6 pierderedetaliu meci
Turkey W15 Antalya - Hard
16.09.19
2-a rundă de calif.
vs. Anja Wildgruber4-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Russia W25+H Penza - Hard
27.08.19
Calificare
vs. Taisya Pachkaleva2-6, 2-6 pierderedetaliu meci
26.08.19
1-a rundă de calif.
vs. Maria Shushpanova7-65, 6-2 victoriedetaliu meci
Russia W15 Moscow - Zgura
19.08.19
1-a rundă de calif.
vs. Avelina Sayfetdinova3-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Russia W15 Moscow - Zgura
12.08.19
1-a rundă de calif.
vs. Kristina Kudryavtseva4-6, 5-7 pierderedetaliu meci
Russia W25 Moscow - Zgura
23.07.19
Calificare
vs. Avelina Sayfetdinova0-6, 2-6 pierderedetaliu meci
22.07.19
1-a rundă de calif.
vs. Daria Kononchuk6-2, 6-0 victoriedetaliu meci
Serbia W15 Prokuplje - Zgura
10.07.19
1-a rundă
vs. Mihaela Djakovic6-75, 5-7 pierderedetaliu meci
09.07.19
Calificare
vs. Ema Vasic7-5, 6-2 victoriedetaliu meci
08.07.19
1-a rundă de calif.
vs. Angelina Subotic7-5, 6-3 victoriedetaliu meci
Serbia W15 Prokuplje - Zgura
01.07.19
1-a rundă de calif.
vs. Szabina Szlavikovics6-73, 3-6 pierderedetaliu meci
Belarus W25 Minsk - Zgura
10.06.19
1-a rundă de calif.
vs. Sviatlana Pirazhenka4-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Belarus W25 Minsk - Zgura
03.06.19
1-a rundă de calif.
vs. Vlada Koval0-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Turkey W15 Antalya - Zgura
22.05.19
1-a rundă
vs. Ksenia Palkina6-715, 4-6 pierderedetaliu meci
21.05.19
Calificare
vs. Diana Khodan7-5, 3-6, 10-8 victoriedetaliu meci
Turkey W15 Antalya - Zgura
15.05.19
1-a rundă
vs. Gebriela Mihaylova4-6, 6-3, 1-6 pierderedetaliu meci
14.05.19
Calificare
vs. Anastasia Sysoeva6-4, 6-4 victoriedetaliu meci
Turkey W15 Antalya - Zgura
08.05.19
1-a rundă
vs. Ekaterina Kazionova6-73, 0-6 pierderedetaliu meci

Arina Solomatina - ultimele meciuri

Turkey W15 Antalya - Hard
04.11.19
2-a rundă de calif.
vs. Alina Michalitsch6-2, 4-6, 5-10 pierderedetaliu meci
Turkey W15 Antalya - Hard
28.10.19
2-a rundă de calif.
vs. Yana Karpovich2-6, 2-6 pierderedetaliu meci
27.10.19
1-a rundă de calif.
vs. Victoria Sasinka7-5, 6-2 victoriedetaliu meci
Kazakhstan W25 Almaty - Hard
28.08.19
1-a rundă
vs. Zeynep Sonmez0-6, 0-6 pierderedetaliu meci
26.08.19
Calificare
vs. Anna Lytneva7-5, 5-7, 10-6 victoriedetaliu meci
Russia W15 Moscow - Zgura
19.08.19
1-a rundă de calif.
vs. Hanna Sokal6-76, 1-6 pierderedetaliu meci
Russia W15 Moscow - Zgura
12.08.19
1-a rundă de calif.
vs. Hanna Sokal2-6, 5-7 pierderedetaliu meci
Russia W25 Moscow - Zgura
22.07.19
1-a rundă de calif.
vs. Viktoriia Kalinina2-6, 6-2, 8-10 pierderedetaliu meci
Kazakhstan W80 Nur - Hard
15.07.19
1-a rundă de calif.
vs. Marianna Zakarlyuk1-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Turkey W15 Antalya - Zgura
07.05.19
Calificare
vs. Ekaterina Ovcharenko1-6, 0-3, - Arina Solomatina - retragerepierderedetaliu meci
06.05.19
1-a rundă de calif.
vs. Ekaterina Oborina6-0, 6-3 victoriedetaliu meci
Turkey W15 Antalya - Zgura
30.04.19
Calificare
vs. Annika Chiara Rittberger2-6, 3-6 pierderedetaliu meci
Turkey W15 Antalya - Zgura
24.04.19
Calificare
vs. Nana Kawagishi2-6, 3-6 pierderedetaliu meci
Turkey W15 Antalya - Zgura
15.04.19
1-a rundă de calif.
vs. Aleksandra Pospelova4-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Russia W25 Moscow - Indoor Hard
25.02.19
1-a rundă de calif.
vs. Tereza Mihalikova6-4, 3-6, 5-10 pierderedetaliu meci
Kazakhstan W15 Shymkent - Indoor Hard
18.02.19
1-a rundă de calif.
vs. Anna Ukolova4-6, 3-6 pierderedetaliu meci
Kazakhstan W15 Shymkent - Indoor Hard
11.02.19
1-a rundă de calif.
vs. Elena Malygina1-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Turkey Antalya - Hard
24.11.18
1-a rundă de calif.
vs. Michiru Furuya6-72, 1-6 pierderedetaliu meci
Turkey Antalya - Hard
19.11.18
2-a rundă de calif.
vs. Sebastianna Scilipoti6-4, 1-6, 4-6 pierderedetaliu meci
19.11.18
1-a rundă de calif.
vs. Tina Cvetkovic7-5, 4-6, 6-3 victoriedetaliu meci
Turkey Antalya - Hard
17.10.18
1-a rundă
vs. Emma Raducanu1-6, 3-6 pierderedetaliu meci
15.10.18
Calificare
vs. Anastasia Kuprina7-61, 6-2 victoriedetaliu meci
Turkey Antalya - Hard
09.10.18
1-a rundă de calif.
vs. Adrienn Horvath6-3, 1-6, 4-6 pierderedetaliu meci
China Anning - Zgura
25.09.18
1-a rundă
vs. Xu Liu Sun7-5, 6-71, 3-6 pierderedetaliu meci
China Anning - Zgura
18.09.18
1-a rundă
vs. Dan Ni Wang1-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Russia Moscow - Zgura
25.08.18
1-a rundă de calif.
vs. Darya Mukhina3-6, 6-3, 4-6 pierderedetaliu meci
Russia Moscow - Zgura
18.08.18
1-a rundă de calif.
vs. Alina Shcherbinina1-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Russia Moscow - Zgura
12.08.18
1-a rundă de calif.
vs. Maria Krupenina0-6, 0-6 pierderedetaliu meci
Russia Kazan - Zgura
04.08.18
1-a rundă de calif.
vs. Anastasia Chikalkina5-7, 1-6 pierderedetaliu meci
Russia Kazan - Zgura
29.07.18
Calificare
vs. Anastasia Bursa3-6, 1-6 pierderedetaliu meci
<