Rusia
13.06.02, 21 Vârsta
13.06.02, 21 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Daria Soldatova vs. Ekaterina Reyngold - meciuri reciproce
25.08.18 | 1-a rundă de calif. | Ekaterina Reyngold | Daria Soldatova | 5-7, 6-1, 6-2 | detaliu meci | Moscow | Zgura |
Daria Soldatova form & Ekaterina Reyngold form
Daria Soldatova - ultimele meciuri
W25 Moscow - Zgura | ||||
23.07.19 Calificare | vs. Maria Shusharina | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
25.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
19.08.18 Calificare | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 6-2, 0-6 | detaliu meci | |
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Darya Mukhina | 6-4, 6-1 | detaliu meci |
Ekaterina Reyngold - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Daniela Vismane | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Sabadell - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Lavinia Tanasie | 7-610, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
11.03.24 Calificare | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Lonja Engemise | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Alina Charaeva | 7-66, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 7-64, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
30.01.24 Calificare | vs. Alina Charaeva | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
29.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
08.12.23 Sfert de finală | vs. Cayetana Gay | 0-3, - Ekaterina Reyngold - retragere | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Maria Toma | 6-1, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Laura Boehner | 6-0, 7-65 | detaliu meci | |
Andorra - Indoor Hard | ||||
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
20.11.23 Calificare | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-71 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 6-72, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
09.10.23 1-a rundă | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-76 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Eva Alvarez Sande | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Ourense - Hard | ||||
18.08.23 Sfert de finală | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 5-7, 7-62 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Francesca Curmi | 3-6, 2-6 | detaliu meci |