INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Nika Shytkouskaya vs. Ekaterina Vishnevskaya - meciuri reciproce
26.01.18 | Sfert de finală | Ekaterina Vishnevskaya | Nika Shytkouskaya | 1-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Nika Shytkouskaya form & Ekaterina Vishnevskaya form
Nika Shytkouskaya - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.20 Calificare | vs. Jenny Duerst | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Martina Girardi | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Destinee Martins | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.01.20 1-a rundă | vs. Natalia Orlova | 3-6, 6-1, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.01.20 a 2-a rundă | vs. Jodie Anna Burrage | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.01.20 1-a rundă | vs. Perla Nieuwboer | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
14.01.20 Calificare | vs. Angelina Danukova | 6-0, 7-61 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Yana Mogilnitskaya | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Alexa Pirok | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Julia Oczachowska | 3-6, 7-64, 4-6 | detaliu meci | |
26.09.19 1-a rundă | vs. Maya Tahan | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.09.19 Finală | vs. Manon Arcangioli | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
21.09.19 Semifinală | vs. Mariana Drazic | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
20.09.19 Sfert de finală | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Betina Tokac | 3-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
18.09.19 1-a rundă | vs. Ioana Gaspar | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
17.09.19 Calificare | vs. Alina Michalitsch | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Fanny Norin | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25+H Penza - Hard | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Daniels Sierra | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Zgura | ||||
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Vlada Koval | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Zgura | ||||
03.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Pribylova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Iveta Dapkute | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.05.19 1-a rundă | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.04.19 Calificare | vs. Nana Kawagishi | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Haydee Nicolini | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Hanna Sokal | 2-6, 4-6 | detaliu meci |
Ekaterina Vishnevskaya - ultimele meciuri
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Bacau - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-72 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Pia Lovric | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Cilekova | 4-6, 6-1, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
17.06.23 a 2-a rundă | vs. Anja Stankovic | 6-2, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Jessie Aney | 4-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
06.06.23 Calificare | vs. Maja Radenkovic | 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Hanna Jankowska | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.05.23 Calificare | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
29.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 6-1, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Platja - Zgura | ||||
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Sowjanya Bavisetti | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
01.05.23 Calificare | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.04.23 Calificare | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Lucie Brun | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.04.23 Calificare | vs. India Fenieys | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
17.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Polina Kaibekova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.04.23 a 2-a rundă | vs. Esther Bataille | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.04.23 1-a rundă | vs. Stefania Bojica | 4-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
11.04.23 Calificare | vs. Morane Meyers | 5-7, 7-5, 10-4 | detaliu meci | |
10.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Snitko | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.02.23 Sfert de finală | vs. Anca Alexia Todoni | 0-2, - Ekaterina Vishnevskaya - retragere | detaliu meci | |
09.02.23 a 2-a rundă | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
08.02.23 1-a rundă | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | detaliu meci |