MECI
11.04.18 | a 2-a rundă | Ekaterina Vishnevskaya | Valeriya Urzhumova | 1-6, 7-65, 6-2 | Shymkent | Zgura |
STATISTICI MECI
Ekaterina Vishnevskaya | Valeriya Urzhumova | |
Prima administrare % | 48/90 (53%) | 70/109 (64%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 28/48 (58%) | 41/70 (59%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/42 (38%) | 17/39 (44%) |
Break-ballurile câştigate | 7/22 (32%) | 7/15 (47%) |
Puncte câştigate din returnare | 51/109 (47%) | 46/90 (51%) |
Total puncte câştigate | 95/199 (48%) | 104/199 (52%) |
Greșeli duble | 7 | 2 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-4 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-5 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 6-6 | |
0-0, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
3 | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 0-1 | |
Ekaterina Vishnevskaya | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ekaterina Vishnevskaya vs. Valeriya Urzhumova - meciuri reciproce
11.04.18 | a 2-a rundă | Ekaterina Vishnevskaya | Valeriya Urzhumova | 1-6, 7-65, 6-2 | detaliu meci | Shymkent | Zgura |
Ekaterina Vishnevskaya form & Valeriya Urzhumova form
Ekaterina Vishnevskaya - ultimele meciuri
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Bacau - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-72 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Pia Lovric | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Cilekova | 4-6, 6-1, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
17.06.23 a 2-a rundă | vs. Anja Stankovic | 6-2, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Jessie Aney | 4-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
06.06.23 Calificare | vs. Maja Radenkovic | 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Hanna Jankowska | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.05.23 Calificare | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
29.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 6-1, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Platja - Zgura | ||||
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Sowjanya Bavisetti | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
01.05.23 Calificare | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.04.23 Calificare | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Lucie Brun | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.04.23 Calificare | vs. India Fenieys | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
17.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Polina Kaibekova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.04.23 a 2-a rundă | vs. Esther Bataille | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.04.23 1-a rundă | vs. Stefania Bojica | 4-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
11.04.23 Calificare | vs. Morane Meyers | 5-7, 7-5, 10-4 | detaliu meci | |
10.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Snitko | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.02.23 Sfert de finală | vs. Anca Alexia Todoni | 0-2, - Ekaterina Vishnevskaya - retragere | detaliu meci | |
09.02.23 a 2-a rundă | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
08.02.23 1-a rundă | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | detaliu meci |
Valeriya Urzhumova - ultimele meciuri
W25 Imola - Carpet | ||||
17.07.19 1-a rundă | vs. Corinna Dentoni | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
16.07.19 Calificare | vs. Giulia Crescenzi | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
13.07.19 Semifinală | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.07.19 Sfert de finală | vs. Bojana Marinkovic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
11.07.19 a 2-a rundă | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
10.07.19 1-a rundă | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Essen - Zgura | ||||
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Namangan - Hard | ||||
01.05.19 1-a rundă | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.04.19 Calificare | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Sultonova Nilufar | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Andijan - Hard | ||||
22.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Ilona Kremen | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.04.19 Sfert de finală | vs. Nika Radisic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.04.19 a 2-a rundă | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
03.04.19 1-a rundă | vs. Maria Manilova | 6-75, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.19 a 2-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
26.03.19 1-a rundă | vs. Katyarina Paulenka | 7-65, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
25.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
23.01.19 1-a rundă | vs. Yana Sizikova | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.01.19 Calificare | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 2-6, 10-4 | detaliu meci | |
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Alena Kubanova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
05.12.18 1-a rundă | vs. Nika Radisic | 5-7, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
28.11.18 1-a rundă | vs. Viktoriia Dema | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
04.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Oslo - Indoor Hard | ||||
21.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
21.10.18 Calificare | vs. Leonie Kung | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
11.10.18 a 2-a rundă | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.10.18 1-a rundă | vs. Olga Ianchuk | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
08.10.18 Calificare | vs. Ingrid Neel | 6-1, 1-6, 4-6 | detaliu meci |