INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Anna Bondar vs. Ekaterine Gorgodze - meciuri reciproce
10.07.21 | 1-a rundă de calif. | Ekaterine Gorgodze | Anna Bondar | 7-63, 4-6, 6-3 | detaliu meci | Budapest | Zgura |
25.06.19 | 1-a rundă de calif. | Ekaterine Gorgodze | Anna Bondar | 7-65, 7-64 | detaliu meci | London | Iarbă |
13.03.19 | 1-a rundă | Anna Bondar | Ekaterine Gorgodze | 2-6, 7-67, 6-2 | detaliu meci | W25 Sao | Zgura |
10.05.16 | 1-a rundă | Anna Bondar | Ekaterine Gorgodze | 6-3, 1-6, 6-0 | detaliu meci | Gyor | Zgura |
23.01.16 | Semifinală | Ekaterine Gorgodze | Anna Bondar | 2-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
16.11.15 | Semifinală | Ekaterine Gorgodze | Anna Bondar | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Anna Bondar form & Ekaterine Gorgodze form
Anna Bondar - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Tatjana Maria | 0-6, 7-63, 7-5 | detaliu meci | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W75 Porto - Indoor Hard | ||||
25.02.24 Finală | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
24.02.24 Semifinală | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - retragere | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | detaliu meci | |
04.02.24 Calificare | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Calificare | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Su-Wei Hsieh | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
04.01.24 Sfert de finală | vs. Katie Volynets | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.01.24 a 2-a rundă | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
01.01.24 1-a rundă | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Florianopolis - Zgura | ||||
20.11.23 1-a rundă | vs. Ipek Oz | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Sara Bejlek | 7-5, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Billie Jean - Indoor Hard | ||||
12.11.23 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 5-7, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Rouen - Indoor Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
Parma - Zgura | ||||
22.09.23 Semifinală | vs. Ana Bogdan | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.09.23 Sfert de finală | vs. Viktoriya Tomova | 7-5, 6-4 | detaliu meci |
Ekaterine Gorgodze - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W75+H Vero - Zgura | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
12.11.23 Calificare | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - retragere | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - retragere | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detaliu meci |