INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Asiya Dair vs. Ekaterine Gorgodze - meciuri reciproce
14.10.13 | a 2-a rundă | Ekaterine Gorgodze | Asiya Dair | 6-3, 6-0 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Asiya Dair form & Ekaterine Gorgodze form
Asiya Dair - ultimele meciuri
Astana - Indoor Hard | ||||
18.11.13 1-a rundă | vs. Anastasiya Yepisheva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
18.11.13 Semifinală | vs. Alena Tarasova | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
18.11.13 a 2-a rundă | vs. Arina Folts | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
18.11.13 Sfert de finală | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 6-75, 6-3 | detaliu meci | |
Astana - Indoor Hard | ||||
11.11.13 1-a rundă | vs. Chantal Skamlova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Astana - Indoor Hard | ||||
04.11.13 1-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 6-2, 1-6, 7-5 | detaliu meci | |
04.11.13 a 2-a rundă | vs. Nadiya Kichenok | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
14.10.13 a 2-a rundă | vs. Ekaterine Gorgodze | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.10.13 1-a rundă | vs. Ekaterina Tsiklauri | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
07.10.13 1-a rundă | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
30.09.13 1-a rundă | vs. Vladyslava Zanosiyenko | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Astana - Hard | ||||
05.08.13 Sfert de finală | vs. Ekaterina Klyueva | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
05.08.13 Semifinală | vs. Maya Gaverova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
05.08.13 1-a rundă | vs. Alena Panfilova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
05.08.13 Finală | vs. Eugeniya Pashkova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.08.13 a 2-a rundă | vs. Vera Bessonova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Astana - Hard | ||||
29.07.13 Semifinală | vs. Yana Sizikova | 6-73, 5-3, Yana Sizikova - retragere | detaliu meci | |
29.07.13 1-a rundă | vs. Alena Mayevskaya | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
29.07.13 Finală | vs. Ksenia Kirillova | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
29.07.13 a 2-a rundă | vs. Polina Monova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
29.07.13 Sfert de finală | vs. Eugeniya Pashkova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Astana - Hard | ||||
22.07.13 1-a rundă | vs. Alexandra Panova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Almaty - Zgura | ||||
17.06.13 a 2-a rundă | vs. Kamila Kerimbayeva | 3-6, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
17.06.13 1-a rundă | vs. Gulnaz Dokey | 4-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Shymkent - Indoor Hard | ||||
18.02.13 1-a rundă | vs. Aselya Arginbayeva | 6-0, 4-0, Aselya Arginbayeva - retragere | detaliu meci | |
18.02.13 Sfert de finală | vs. Karina Isayan | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.02.13 a 2-a rundă | vs. Bermet Duvanaeva | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Astana - Indoor Hard | ||||
10.09.12 1-a rundă | vs. Ulyana Ayzatulina | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Astana - Hard | ||||
16.07.12 1-a rundă | vs. Ksenia Kirillova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Almaty - Hard | ||||
07.05.12 1-a rundă | vs. Margarita Lazareva | 6-71, 6-72 | detaliu meci |
Ekaterine Gorgodze - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W75+H Vero - Zgura | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
12.11.23 Calificare | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - retragere | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - retragere | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detaliu meci |