MECI
31.07.19 | a 2-a rundă | Ekaterine Gorgodze | Bibiane Schoofs | 7-5, 7-5 | Karlsruhe | Zgura |
STATISTICI MECI
Ekaterine Gorgodze | Bibiane Schoofs | |
Prima administrare % | 58/75 (77%) | 56/83 (67%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 37/58 (64%) | 26/56 (46%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 4/17 (24%) | 14/27 (52%) |
Break-ballurile câştigate | 7/13 (54%) | 5/9 (56%) |
Puncte câştigate din returnare | 43/83 (52%) | 34/75 (45%) |
Total puncte câştigate | 84/158 (53%) | 74/158 (47%) |
Greșeli duble | 6 | 5 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterine Gorgodze | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ekaterine Gorgodze vs. Bibiane Schoofs - meciuri reciproce
31.07.19 | a 2-a rundă | Ekaterine Gorgodze | Bibiane Schoofs | 7-5, 7-5 | detaliu meci | Karlsruhe | Zgura |
23.01.17 | 1-a rundă de calif. | Bibiane Schoofs | Ekaterine Gorgodze | 6-4, 5-7, 6-2 | detaliu meci | Andrezieux Boutheon | Indoor Hard |
Ekaterine Gorgodze form & Bibiane Schoofs form
Ekaterine Gorgodze - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W75+H Vero - Zgura | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
12.11.23 Calificare | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - retragere | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - retragere | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Bibiane Schoofs - ultimele meciuri
Tokyo - Hard | ||||
23.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Natsumi Kawaguchi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
27.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Saint-Malo - Zgura | ||||
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 6-1, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Oeiras - Zgura | ||||
24.04.23 Calificare | vs. Ulrikke Eikeri | - Bibiane Schoofs - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Astana - Indoor Hard | ||||
06.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Sunderland - Indoor Hard | ||||
24.01.23 1-a rundă | vs. Greetje Minnen | 6-4, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Loughborough - Indoor Hard | ||||
13.01.23 Sfert de finală | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.01.23 a 2-a rundă | vs. Emeline Dartron | 6-4, 7-62 | detaliu meci | |
10.01.23 1-a rundă | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
09.01.23 Calificare | vs. Verena Meliss | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
08.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Jamie Lau | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
06.12.22 1-a rundă | vs. Magdalena Frech | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Andorra - Indoor Hard | ||||
30.11.22 1-a rundă | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Petange - Indoor Hard | ||||
23.11.22 1-a rundă | vs. Maileen Nuudi | 0-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
21.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Marlene Foerster | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
21.11.22 Calificare | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 10-3 | detaliu meci | |
W25 Helsinki - Indoor Hard | ||||
15.11.22 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Karlsruhe - Zgura | ||||
10.05.22 1-a rundă | vs. Greetje Minnen | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Split - Zgura | ||||
04.05.22 1-a rundă | vs. Lea Boskovic | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
28.04.22 a 2-a rundă | vs. Sara Bejlek | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
26.04.22 1-a rundă | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
20.04.22 1-a rundă | vs. Darya Astakhova | 7-5, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.04.22 Calificare | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
18.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
13.04.22 1-a rundă | vs. Jessie Aney | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.04.22 1-a rundă | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Croissy - Indoor Hard | ||||
28.03.22 Calificare | vs. Yana Morderger | 3-6, 6-2, 4-10 | detaliu meci |