Rusia
03.06.94, 29 Vârsta
03.06.94, 29 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Emiliya Gadzhieva vs. Ekaterine Gorgodze - meciuri reciproce
05.12.11 | 1-a rundă | Ekaterine Gorgodze | Emiliya Gadzhieva | 6-2, 6-1 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Emiliya Gadzhieva form & Ekaterine Gorgodze form
Emiliya Gadzhieva - ultimele meciuri
Brussels - Zgura | ||||
30.06.14 1-a rundă de calif. | vs. Julie Renson-Miquel | 6-76, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
24.03.14 1-a rundă de calif. | vs. Anna Klasen | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
17.03.14 1-a rundă de calif. | vs. Jennifer Hadjieva | 4-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
17.03.14 2-a rundă de calif. | vs. Nora Niedmers | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
11.11.13 Calificare | vs. Vishesh Vishnu | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Istanbul - Indoor Hard | ||||
28.10.13 1-a rundă | vs. Mayya Katsitadze | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Herzlia - Hard | ||||
21.10.13 Calificare | vs. Alexandra Artamonova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.10.13 2-a rundă de calif. | vs. Ariel Sulimany | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
07.10.13 1-a rundă | vs. Vladyslava Zanosiyenko | 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
07.10.13 1-a rundă de calif. | vs. Liudmila Gazzaeva | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
07.10.13 Calificare | vs. Ekaterina Tsiklauri | 1-6, 6-3, 7-61 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
30.09.13 1-a rundă | vs. Anita Wagner | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Getxo - Zgura | ||||
08.07.13 1-a rundă | vs. Clothilde De Bernardi | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
27.05.13 1-a rundă | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Athens - Hard | ||||
13.05.13 Calificare | vs. Aspasia Avgeri | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Athens - Hard | ||||
06.05.13 1-a rundă | vs. Angeliki Kairi | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
08.04.13 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 0-4, - Emiliya Gadzhieva - retragere | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
01.04.13 1-a rundă de calif. | vs. Yulia Georgieva | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
01.04.13 2-a rundă de calif. | vs. Carolin Schmidt | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
01.04.13 Calificare | vs. Adrijana Lekaj | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
25.03.13 1-a rundă de calif. | vs. Eva Fernandez-Brugues | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Indoor Hard | ||||
18.02.13 1-a rundă | vs. Alena Tarasova | 3-6, 3-4, - Emiliya Gadzhieva - retragere | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
21.01.13 Calificare | vs. Donika Bashota | 6-3, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
21.01.13 1-a rundă de calif. | vs. Maja Ornberg | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
14.01.13 a 2-a rundă | vs. Marie Benoit | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
14.01.13 1-a rundă | vs. Andrea Kulova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Istanbul - Indoor Hard | ||||
24.12.12 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Netanya - Hard | ||||
29.10.12 1-a rundă de calif. | vs. Oleksandra Piskun | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Ashkelon - Hard | ||||
22.10.12 2-a rundă de calif. | vs. Charlotte Roemer | 3-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
22.10.12 Calificare | vs. Gaya Solomon | 6-3, 7-5 | detaliu meci |
Ekaterine Gorgodze - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W75+H Vero - Zgura | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
12.11.23 Calificare | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - retragere | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - retragere | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detaliu meci |