Turcia
11.01.97, 27 Vârsta
10149 $
11.01.97, 27 Vârsta
10149 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Esen Kokce vs. Ekaterine Gorgodze - meciuri reciproce
17.02.14 | 1-a rundă | Ekaterine Gorgodze | Esen Kokce | 6-1, 6-0 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
04.11.13 | 1-a rundă | Ekaterine Gorgodze | Esen Kokce | 6-0, 6-0 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
28.10.13 | 1-a rundă | Ekaterine Gorgodze | Esen Kokce | 6-0, 6-0 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
17.10.11 | 1-a rundă | Ekaterine Gorgodze | Esen Kokce | 6-0, 6-1 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Esen Kokce form & Ekaterine Gorgodze form
Esen Kokce - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
29.08.17 1-a rundă | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Izmir - Hard | ||||
19.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Vlada Medvedcova | 6-4, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
15.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Sonya Latycheva | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
08.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Deniz Paykoc | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
01.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Yarden Akler | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
24.04.17 1-a rundă de calif. | vs. Svetlana Iansitova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
30.01.17 1-a rundă de calif. | vs. Jennifer Timotin | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
23.01.17 1-a rundă de calif. | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
16.01.17 Calificare | vs. Antje Rubbrecht | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.01.17 1-a rundă de calif. | vs. Catherine Shulman | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
09.01.17 Calificare | vs. Duda Ewa | -def. | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
12.12.16 Calificare | vs. Margalita Chakhnashvili-Ranzinger | 6-2, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
05.12.16 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Buczynska | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
21.11.16 Calificare | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
14.11.16 1-a rundă de calif. | vs. Polina Novoselova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
07.11.16 1-a rundă de calif. | vs. Daryna Gukasyan | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
31.10.16 Calificare | vs. Anastasia Tokareva | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
25.10.16 1-a rundă | vs. Eleonora Molinaro | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
11.10.16 1-a rundă | vs. Cristina Adamescu | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Buca Izmir - Hard | ||||
04.07.16 Calificare | vs. Muazzez Demirci | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
30.06.16 a 2-a rundă | vs. Vlada Ekshibarova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.06.16 1-a rundă | vs. Valeria Mishina | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
27.06.16 Calificare | vs. Julia Fisch | 2-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
22.06.16 1-a rundă | vs. Eden D'Oliveira | 6-3, 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
20.06.16 Calificare | vs. Askin Arslan | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
02.05.16 Calificare | vs. Lisa Phillips | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Manisa - Zgura | ||||
27.04.16 a 2-a rundă | vs. Abbie Myers | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.04.16 1-a rundă | vs. Hazal Karaaliler | 2-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
25.04.16 Calificare | vs. Yagmur Akdemir | 5-0, Yagmur Akdemir - retragere | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
19.04.16 1-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 1-6 | detaliu meci |
Ekaterine Gorgodze - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W75+H Vero - Zgura | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
12.11.23 Calificare | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - retragere | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - retragere | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detaliu meci |