INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Huliya Esen vs. Ekaterine Gorgodze - meciuri reciproce
17.10.11 | a 2-a rundă | Ekaterine Gorgodze | Huliya Esen | 6-0, 6-0 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Huliya Esen form & Ekaterine Gorgodze form
Huliya Esen - ultimele meciuri
Sozopol - Hard | ||||
04.10.18 a 2-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
03.10.18 1-a rundă | vs. Iulia Marko | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
Varna - Zgura | ||||
11.09.18 1-a rundă | vs. Ayla Aksu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.09.18 Calificare | vs. Iulia Savescu | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
09.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Stefani Georgieva | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
10.07.18 1-a rundă | vs. Angelique Svinos | 2-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
03.07.18 1-a rundă | vs. Satsuki Takamura | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Nis - Zgura | ||||
30.05.18 1-a rundă | vs. Gabriela Pantuckova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.05.18 Calificare | vs. Andjela Petrovic | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
27.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
26.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Jelena Marjanovic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Istanbul - Indoor Hard | ||||
23.10.17 Calificare | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Betina Tokac | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
Sozopol - Hard | ||||
05.10.17 a 2-a rundă | vs. Dia Evtimova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.10.17 1-a rundă | vs. Melody Todorova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Varna - Zgura | ||||
21.09.17 Sfert de finală | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 2-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
20.09.17 a 2-a rundă | vs. Petia Arshinkova | 6-4, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
18.09.17 1-a rundă | vs. Victoria Ocheva | 1-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
18.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Stefani Georgieva | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
18.09.17 Calificare | vs. Ioana Gheorghita | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Sofia - Zgura | ||||
05.09.17 1-a rundă | vs. Gabriela Duca | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
04.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Gebriela Mihaylova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
04.09.17 Calificare | vs. Camelia-Elena Hristea | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
10.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Ocheva | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Sozopol - Hard | ||||
04.10.16 1-a rundă | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
Sozopol - Hard | ||||
29.09.16 a 2-a rundă | vs. Katerina Kramperova | 7-65, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.09.16 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
Dobrich - Zgura | ||||
12.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Nevena Georgieva | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
12.09.16 Calificare | vs. Camelia-Elena Hristea | 7-62, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Sofia - Zgura | ||||
05.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Ivon Mihaleva | 6-1, 6-2 | detaliu meci |
Ekaterine Gorgodze - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W75+H Vero - Zgura | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
12.11.23 Calificare | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - retragere | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - retragere | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detaliu meci |