MECI
18.06.16 | Semifinală | Ekaterine Gorgodze | Shilin Xu | 0-6, 6-4, 6-3 | Braunschweig | Zgura |
STATISTICI MECI
Ekaterine Gorgodze | Shilin Xu | |
Prima administrare % | 64/83 (77%) | 59/92 (64%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 36/64 (56%) | 38/59 (64%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/19 (47%) | 13/33 (39%) |
Break-ballurile câştigate | 5/13 (38%) | 5/8 (63%) |
Puncte câştigate din returnare | 41/92 (45%) | 38/83 (46%) |
Total puncte câştigate | 86/175 (49%) | 89/175 (51%) |
Greșeli duble | 0 | 2 |
ași | 0 | 3 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ekaterine Gorgodze vs. Shilin Xu - meciuri reciproce
18.06.16 | Semifinală | Ekaterine Gorgodze | Shilin Xu | 0-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | Braunschweig | Zgura |
Ekaterine Gorgodze form & Shilin Xu form
Ekaterine Gorgodze - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W75+H Vero - Zgura | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
12.11.23 Calificare | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - retragere | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - retragere | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Shilin Xu - ultimele meciuri
W25 Columbus - Hard | ||||
29.06.22 1-a rundă | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
28.06.22 Calificare | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
27.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Danielle Willson | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Sumter - Hard | ||||
14.06.22 1-a rundă | vs. Katarina Jokic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Naples - Zgura | ||||
18.05.22 1-a rundă | vs. Kayla Day | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.05.22 Calificare | vs. Kaitlyn Rolls | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Sarasota - Zgura | ||||
10.05.22 Calificare | vs. Mara Schmidt | 6-1, 6-75, 6-10 | detaliu meci | |
09.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Laura Bryan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Charleston - Zgura | ||||
22.06.21 1-a rundă | vs. Sophie Chang | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Sumter - Hard | ||||
16.06.21 1-a rundă | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Boca - Hard | ||||
23.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Orlando - Hard | ||||
16.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Panna Udvardy | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
11.06.20 1-a rundă | vs. Anastasia Sysoeva | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
10.06.20 1-a rundă | vs. Renata Zarazua | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25+H Irapuato - Hard | ||||
11.03.20 a 2-a rundă | vs. Hanna Chang | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.03.20 1-a rundă | vs. Sara Errani | 6-3, 6-78, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Las - Hard | ||||
05.03.20 1-a rundă | vs. Francoise Abanda | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Nicholasville - Indoor Hard | ||||
11.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Emma Navarro | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
11.02.20 Calificare | vs. Marcela Zacarias | 3-6, 0-3, - Shilin Xu - retragere | detaliu meci | |
W100 Midland - Indoor Hard | ||||
06.02.20 a 2-a rundă | vs. Gabriela Lee | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
06.02.20 1-a rundă | vs. Quinn Gleason | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
04.02.20 Calificare | vs. Peyton Stearns | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
03.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Emily Webley-Smith | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Vero - Zgura | ||||
24.01.20 a 2-a rundă | vs. Dalma Galfi | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.01.20 1-a rundă | vs. Anna Danilina | 6-4, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Daytona - Zgura | ||||
16.01.20 a 2-a rundă | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.01.20 1-a rundă | vs. Paula Ormaechea | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Nao Hibino | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
04.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 4-6, 3-10 | detaliu meci | |
W60 Liuzhou - Hard | ||||
02.11.19 Semifinală | vs. Lin Zhu | 4-6, 6-75 | detaliu meci |