MECI
13.01.18 | Sfert de finală | Ekaterine Gorgodze | Tayisiya Morderger | 3-6, 6-1, 6-4 | Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Ekaterine Gorgodze | Tayisiya Morderger | |
Prima administrare % | 80/100 (80%) | 43/94 (46%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 49/80 (61%) | 25/43 (58%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/20 (50%) | 24/51 (47%) |
Break-ballurile câştigate | 5/10 (50%) | 3/13 (23%) |
Puncte câştigate din returnare | 45/94 (48%) | 41/100 (41%) |
Total puncte câştigate | 104/194 (54%) | 90/194 (46%) |
Greșeli duble | 1 | 7 |
ași | 3 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ekaterine Gorgodze vs. Tayisiya Morderger - meciuri reciproce
13.01.18 | Sfert de finală | Ekaterine Gorgodze | Tayisiya Morderger | 3-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
08.07.13 | 2-a rundă de calif. | Ekaterine Gorgodze | Tayisiya Morderger | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Aschaffenburg | Zgura |
Ekaterine Gorgodze form & Tayisiya Morderger form
Ekaterine Gorgodze - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W75+H Vero - Zgura | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
12.11.23 Calificare | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - retragere | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - retragere | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Tayisiya Morderger - ultimele meciuri
W75 Croissy - Indoor Hard | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Amarni Banks | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Carmen Corley | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Tamira Paszek | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
26.02.24 Calificare | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Alice Robbe | 6-3, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.02.24 Calificare | vs. Emmanuelle Salas | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Maryna Kolb | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
29.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Nina Potocnik | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Nadine Keller | 6-4, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Kuzmova | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Paula Rumpf | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Schubries | 7-67, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Victoria Kan | 7-62, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Nina Vargova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
29.08.23 Calificare | vs. Vivian Wolff | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
14.08.23 Calificare | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Siskova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Prague - Hard | ||||
30.07.23 Calificare | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Anika Jaskova | 7-5, 4-6, 1-6 | detaliu meci |