Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
25.08.92, 31 Vârsta
25.08.92, 31 Vârsta
Ekaterine Gorgodze vs. Yuliana Umanets - meciuri reciproce
18.05.09 | 1-a rundă | Ekaterine Gorgodze | Yuliana Umanets | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Moscow | Zgura |
Ekaterine Gorgodze form & Yuliana Umanets form
Ekaterine Gorgodze - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W75+H Vero - Zgura | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
12.11.23 Calificare | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - retragere | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - retragere | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Yuliana Umanets - ultimele meciuri
Antalya - Hard | ||||
08.11.10 1-a rundă | vs. Ekaterina Yakovleva | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
01.11.10 1-a rundă | vs. Ani Amiraghyan | 7-5, 2-6, 6-71 | detaliu meci | |
Ain Elsokhna - Zgura | ||||
11.10.10 1-a rundă | vs. Tereza Martincova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
27.09.10 1-a rundă | vs. Daria Kuchmina | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Istanbul - Hard | ||||
30.08.10 1-a rundă | vs. Joanna-Nena Savva | 4-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
30.08.10 a 2-a rundă | vs. Laura-Ioana Paar | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Ilawa - Zgura | ||||
02.08.10 1-a rundă | vs. Tania Alaby | 2-6, 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
02.08.10 a 2-a rundă | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Olecko - Zgura | ||||
24.05.10 1-a rundă | vs. Monika Tumova | 1-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
26.04.10 1-a rundă | vs. Linda Fritschken | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Almaty - Indoor Hard | ||||
19.04.10 1-a rundă | vs. Svetlana Smirnova | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Astana - Indoor Hard | ||||
12.04.10 1-a rundă | vs. Zalina Khairudinova | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
12.04.10 a 2-a rundă | vs. Manana Shapakidze | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Volos - Carpet | ||||
26.10.09 1-a rundă | vs. Giulia Gasparri | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Thessaloniki - Zgura | ||||
19.10.09 1-a rundă | vs. Tanya Germanlieva | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Kharkiv - Carpet | ||||
12.10.09 1-a rundă | vs. Nadezda Gorbachkova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya Belek - Zgura | ||||
28.09.09 1-a rundă | vs. Dilara Yurtkuran | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
28.09.09 a 2-a rundă | vs. Marcella Koek | 1-6, 6-75 | detaliu meci | |
St.Petersburg - Zgura | ||||
07.09.09 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Lytovchenko | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.09.09 1-a rundă | vs. Bermet Duvanaeva | 1-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Tallinn - Hard | ||||
10.08.09 1-a rundă | vs. Liubov Vasilyeva | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
10.08.09 a 2-a rundă | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Izmir - Hard | ||||
13.07.09 1-a rundă | vs. Mina Saygi | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
13.07.09 a 2-a rundă | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
Gaziantep - Hard | ||||
06.07.09 Sfert de finală | vs. Manana Shapakidze | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.07.09 1-a rundă | vs. Khrystyna Pavlyuk | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
06.07.09 a 2-a rundă | vs. Khristina Kazimova | 7-5, 4-0, Khristina Kazimova - retragere | detaliu meci | |
Miltas Istanbul - Hard | ||||
15.06.09 1-a rundă | vs. Nazil Ander | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
15.06.09 a 2-a rundă | vs. Jade Hopper | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
08.06.09 1-a rundă | vs. Eva Pigova | 1-6, 2-6 | detaliu meci |