Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Malta
11.01.91, 33 Vârsta
18414 $
11.01.91, 33 Vârsta
18414 $
Chiara Catini vs. Elaine Genovese - meciuri reciproce
06.03.17 | 1-a rundă de calif. | Chiara Catini | Elaine Genovese | 6-1, 6-3 | detaliu meci | Solarino | Carpet |
22.11.16 | 1-a rundă | Elaine Genovese | Chiara Catini | 6-1, 6-4 | detaliu meci | Solarino | Carpet |
Chiara Catini form & Elaine Genovese form
Chiara Catini - ultimele meciuri
W15 Gdansk - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Malwina Rowinska | 6-3, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.06.23 Calificare | vs. Caroline Brack | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Oriana Gniewkowska | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Caserta - Zgura | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Lisa Pigato | 7-62, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Brescia - Zgura | ||||
29.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Martyna Kubka | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
24.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Barbara Dessolis | 0-6, 6-2, 5-10 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
17.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Alice Rame | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.03.23 Calificare | vs. Celine Simunyu | 4-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Doroteja Petrovic | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Bokor | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.23 Calificare | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 6-71 | detaliu meci | |
06.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Ines Faltinger | 6-2, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
05.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Eva Gartseva | 4-6, 6-1, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.23 Calificare | vs. Eunhye Lee | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
20.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
19.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 3-6, 11-9 | detaliu meci | |
W60 Rome - Zgura | ||||
16.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Melania Delai | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.03.22 1-a rundă | vs. Xinxin Yao | 4-6, 6-0, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
21.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Irem Kurt | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
13.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Alba Rey Garcia | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.12.21 1-a rundă | vs. Marta Soriano Santiago | 6-75, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.10.21 1-a rundă | vs. Jennifer Luikham | 7-5, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.10.21 Sfert de finală | vs. Nadine Keller | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.10.21 a 2-a rundă | vs. Elina Zakharova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
20.10.21 1-a rundă | vs. Jennifer Ruggeri | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
19.09.21 Finală | vs. Nastja Kolar | 4-6, 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
18.09.21 Semifinală | vs. Oana Gavrila | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
17.09.21 Sfert de finală | vs. Julia Terziyska | 7-66, 1-1, Julia Terziyska - retragere | detaliu meci | |
16.09.21 a 2-a rundă | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci |
Elaine Genovese - ultimele meciuri
W25 Ourense - Hard | ||||
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Liepaja - Zgura | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Perigueux - Zgura | ||||
26.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Rebeca Pereira | 2-6, 6-2, 10-7 | detaliu meci | |
26.06.23 Calificare | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Giulia Crescenzi | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Karine Marion Job | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
26.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
19.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
28.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Marie Mettraux | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Loughborough - Indoor Hard | ||||
24.10.22 Calificare | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Copley | 7-65, 7-65 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
17.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Nicole Gadient | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Quinta - Hard | ||||
10.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
14.09.22 1-a rundă | vs. Jiho Shin | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.09.22 Calificare | vs. Nina Rudiukova | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
11.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Leiria - Hard | ||||
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Elysia Bolton | 5-7, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
22.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Marina Benito | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
22.08.22 Calificare | vs. Chiara Girelli | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Palmanova - Zgura | ||||
21.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
21.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Palmanova - Zgura | ||||
14.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
13.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Stefanie Auer | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Federica Bilardo | 2-6, 7-63, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Stockholm - Indoor Hard | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Ekaterina Kazionova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Stockholm - Indoor Hard | ||||
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Oona Orpana | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Isabelle Haverlag | 7-5, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Dublin - Carpet | ||||
31.07.19 1-a rundă | vs. Anna Bowtell | 6-75, 3-6 | detaliu meci |