MECI
04.05.17 | a 2-a rundă | Elena Gabriela Ruse | Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 6-0 | Lleida | Zgura |
STATISTICI MECI
Elena Gabriela Ruse | Irene Burillo Escorihuela | |
Prima administrare % | 25/37 (68%) | 29/40 (73%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 20/25 (80%) | 11/29 (38%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 8/12 (67%) | 2/11 (18%) |
Puncte câştigate din returnare | 27/40 (68%) | 9/37 (24%) |
Total puncte câştigate | 55/77 (71%) | 22/77 (29%) |
Greșeli duble | 1 | 2 |
ași | 3 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Elena Gabriela Ruse vs. Irene Burillo Escorihuela - meciuri reciproce
07.12.17 | a 2-a rundă | Elena Gabriela Ruse | Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Nules | Zgura |
04.05.17 | a 2-a rundă | Elena Gabriela Ruse | Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 6-0 | detaliu meci | Lleida | Zgura |
25.03.16 | Sfert de finală | Elena Gabriela Ruse | Irene Burillo Escorihuela | 7-66, 6-74, 6-4 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
Elena Gabriela Ruse form & Irene Burillo Escorihuela form
Elena Gabriela Ruse - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Maribor - Indoor Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
W75 Porto - Indoor Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Auckland - Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
31.12.23 Calificare | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
30.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Billie Jean - Indoor Hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
22.10.23 Finală | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.10.23 Semifinală | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
20.10.23 Sfert de finală | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
14.10.23 Semifinală | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.10.23 Sfert de finală | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.08.23 Calificare | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
24.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Stanford - Hard | ||||
13.08.23 1-a rundă | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Iasi - Zgura | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
28.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | detaliu meci |
Irene Burillo Escorihuela - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
28.03.24 Sfert de finală | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Nika Radisic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 7-69 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 7-67, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Mexico - Hard | ||||
22.02.24 Sfert de finală | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Alana Smith | 6-71, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Zoe Hitt | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Morelia - Hard | ||||
15.02.24 Sfert de finală | vs. Jule Niemeier | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.02.24 a 2-a rundă | vs. Adriana Reami | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Ann Li | 6-4, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
26.01.24 Sfert de finală | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Malene Helgo | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 1-6, 7-66 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
19.01.24 Sfert de finală | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Andorra - Indoor Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Anastasija Sevastova | 7-66, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Andreea Mitu | 3-6, 7-67, 2-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
11.09.23 1-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 4-6 | detaliu meci |