MECI
04.07.14 | Sfert de finală | Elena Gabriela Ruse | Shilin Xu | 6-4, 6-3 | Wimbledon (juniors) | Iarbă |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Elena Gabriela Ruse vs. Shilin Xu - meciuri reciproce
04.07.14 | Sfert de finală | Elena Gabriela Ruse | Shilin Xu | 6-4, 6-3 | detaliu meci | Wimbledon (juniors) | Iarbă |
Elena Gabriela Ruse form & Shilin Xu form
Elena Gabriela Ruse - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Maribor - Indoor Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
W75 Porto - Indoor Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Auckland - Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
31.12.23 Calificare | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
30.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Billie Jean - Indoor Hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
22.10.23 Finală | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.10.23 Semifinală | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
20.10.23 Sfert de finală | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
14.10.23 Semifinală | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.10.23 Sfert de finală | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.08.23 Calificare | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
24.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Stanford - Hard | ||||
13.08.23 1-a rundă | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Iasi - Zgura | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
28.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | detaliu meci |
Shilin Xu - ultimele meciuri
W25 Columbus - Hard | ||||
29.06.22 1-a rundă | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
28.06.22 Calificare | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
27.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Danielle Willson | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Sumter - Hard | ||||
14.06.22 1-a rundă | vs. Katarina Jokic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Naples - Zgura | ||||
18.05.22 1-a rundă | vs. Kayla Day | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.05.22 Calificare | vs. Kaitlyn Rolls | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Sarasota - Zgura | ||||
10.05.22 Calificare | vs. Mara Schmidt | 6-1, 6-75, 6-10 | detaliu meci | |
09.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Laura Bryan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Charleston - Zgura | ||||
22.06.21 1-a rundă | vs. Sophie Chang | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Sumter - Hard | ||||
16.06.21 1-a rundă | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Boca - Hard | ||||
23.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Orlando - Hard | ||||
16.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Panna Udvardy | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
11.06.20 1-a rundă | vs. Anastasia Sysoeva | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
10.06.20 1-a rundă | vs. Renata Zarazua | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25+H Irapuato - Hard | ||||
11.03.20 a 2-a rundă | vs. Hanna Chang | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.03.20 1-a rundă | vs. Sara Errani | 6-3, 6-78, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Las - Hard | ||||
05.03.20 1-a rundă | vs. Francoise Abanda | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Nicholasville - Indoor Hard | ||||
11.02.20 Calificare | vs. Marcela Zacarias | 3-6, 0-3, - Shilin Xu - retragere | detaliu meci | |
11.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Emma Navarro | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Midland - Indoor Hard | ||||
06.02.20 1-a rundă | vs. Quinn Gleason | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
06.02.20 a 2-a rundă | vs. Gabriela Lee | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
04.02.20 Calificare | vs. Peyton Stearns | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
03.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Emily Webley-Smith | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Vero - Zgura | ||||
24.01.20 1-a rundă | vs. Anna Danilina | 6-4, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
24.01.20 a 2-a rundă | vs. Dalma Galfi | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Daytona - Zgura | ||||
16.01.20 a 2-a rundă | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.01.20 1-a rundă | vs. Paula Ormaechea | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Nao Hibino | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
04.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 4-6, 3-10 | detaliu meci | |
W60 Liuzhou - Hard | ||||
02.11.19 Semifinală | vs. Lin Zhu | 4-6, 6-75 | detaliu meci |