MECI
17.11.19 | 1-a rundă de calif. | Elena Gemovic | Diana Krasnova | 7-62, 0-6, 10-8 | W15 Heraklion | Zgura |
STATISTICI MECI
Serbia
19.07.00, 23 Vârsta
19.07.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
22.06.97, 26 Vârsta
22.06.97, 26 Vârsta
Elena Gemovic vs. Diana Krasnova - meciuri reciproce
17.11.19 | 1-a rundă de calif. | Elena Gemovic | Diana Krasnova | 7-62, 0-6, 10-8 | detaliu meci | W15 Heraklion | Zgura |
Elena Gemovic form & Diana Krasnova form
Elena Gemovic - ultimele meciuri
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Rikke De Koning | 1-6, 1-3, - Elena Gemovic - retragere | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jeanne Meme | 6-3, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.12.23 1-a rundă | vs. Anastasiya Lopata | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.12.23 Calificare | vs. Yu Shan | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
18.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Mateva | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
17.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Yuksel Bakyrdjan | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
12.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Veronika Kulhava | 1-4, - Elena Gemovic - retragere | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
29.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Zuzanna Bednarz | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Andjela Lopicic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
24.05.23 1-a rundă | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.05.23 Calificare | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
22.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Iva Jankovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 1-4, - Elena Gemovic - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.23 Sfert de finală | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.02.23 a 2-a rundă | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
09.02.23 1-a rundă | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
07.02.23 Calificare | vs. Elisabeth Iila | 6-2, 4-6, 11-9 | detaliu meci | |
06.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Danique Havermans | 6-2, 3-6, 10-3 | detaliu meci | |
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Aurora Urso | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
01.11.22 Calificare | vs. Dunja Maric | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
25.10.22 Calificare | vs. Zuzanna Bednarz | 6-4, 3-6, 9-11 | detaliu meci | |
24.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Anja Petkovic | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Sibenik - Zgura | ||||
03.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Stella Knez | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Brasov - Zgura | ||||
31.08.22 1-a rundă | vs. Nastja Kolar | 1-6, 4-3, - Elena Gemovic - retragere | detaliu meci | |
30.08.22 Calificare | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci |
Diana Krasnova - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
10.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 6-4, 5-10 | detaliu meci | |
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Michaela Niedermeier | 6-0, 2-6, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
03.03.20 Calificare | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-2, 3-10 | detaliu meci | |
02.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Julia Lovqvist | 5-7, 6-1, 10-1 | detaliu meci | |
01.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Sofiia Likhacheva | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
24.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, 1-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Anna Ukolova | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-612, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Liepaja - Indoor Hard | ||||
20.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Olga Terletska | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
12.12.19 a 2-a rundă | vs. Julia Stamatova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.12.19 1-a rundă | vs. Adelina Krueger | 4-6, 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
09.12.19 Calificare | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Lorenza Cuomo | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Noelia Zeballos | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.12.19 1-a rundă | vs. Gabriela Duca | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
03.12.19 Calificare | vs. Alina Mukhortova | 6-2, 3-6, 10-4 | detaliu meci | |
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Koral Koldobski | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
25.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Olha Romanyshyn | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Elena Gemovic | 6-72, 6-0, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Telavi - Zgura | ||||
15.10.19 1-a rundă | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 0-3, - Diana Krasnova - retragere | detaliu meci | |
13.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
13.10.19 Calificare | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Telavi - Zgura | ||||
07.10.19 Calificare | vs. Maria Toma | 7-5, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
W25+H Las - Zgura | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Chisinau - Zgura | ||||
03.10.16 Calificare | vs. Viktoriia Dema | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Ecaterina Ivasco | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
19.09.16 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 2-6, 2-6 | detaliu meci |