Romania
03.11.00, 23 Vârsta
03.11.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Serbia
19.07.00, 23 Vârsta
19.07.00, 23 Vârsta
Paula Mihaela Onita vs. Elena Gemovic - meciuri reciproce
03.11.18 | 1-a rundă de calif. | Elena Gemovic | Paula Mihaela Onita | 6-3, 6-3 | detaliu meci | Heraklion | Zgura |
Paula Mihaela Onita form & Elena Gemovic form
Paula Mihaela Onita - ultimele meciuri
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Ilaria Sposetti | 6-74, 0-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Milica Stosovic | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Iva Daneva | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Nicol Benesova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Milica Stosovic | 6-3, 6-72, 10-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Aaddi Gupta | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Fornasieri | 6-0, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
12.10.22 1-a rundă | vs. Simona Ogescu | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
17.12.18 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Stromova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
10.12.18 2-a rundă de calif. | vs. Yeong Won Jeong | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Deniz Paykoc | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
13.11.18 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.11.18 Calificare | vs. Sophie Walzl | 6-75, 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
29.10.18 Calificare | vs. Tina Vlajic | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Alina Michalitsch | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
27.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria Vasileiadi | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Adriana Maria Andronache | 2-4, - Paula Mihaela Onita - retragere | detaliu meci | |
Curtea De - Zgura | ||||
28.06.18 1-a rundă | vs. Jana Bojovic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Nis - Zgura | ||||
28.05.18 Calificare | vs. Andrijana Stoilkovic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Teodora Ristic | 6-4, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
26.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Yasmeen Ghaoui | 5-7, 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
26.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Laura Tinello | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
22.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Raluca Alexandra Grosu | 7-69, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Galati - Zgura | ||||
15.08.16 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Targu Jiu - Zgura | ||||
01.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Teodora Elena Radu | 6-2, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
01.08.16 2-a rundă de calif. | vs. Julie Tringa | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Targu Jiu - Zgura | ||||
25.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 4-6, 7-64, 7-68 | detaliu meci | |
25.07.16 2-a rundă de calif. | vs. Teodora Stinga | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Targu Jiu - Zgura | ||||
18.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Andreia Beberechi | 4-6, 1-6 | detaliu meci |
Elena Gemovic - ultimele meciuri
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Rikke De Koning | 1-6, 1-3, - Elena Gemovic - retragere | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jeanne Meme | 6-3, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.12.23 1-a rundă | vs. Anastasiya Lopata | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.12.23 Calificare | vs. Yu Shan | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
18.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Mateva | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
17.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Yuksel Bakyrdjan | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
12.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Veronika Kulhava | 1-4, - Elena Gemovic - retragere | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
29.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Zuzanna Bednarz | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Andjela Lopicic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
24.05.23 1-a rundă | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.05.23 Calificare | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
22.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Iva Jankovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 1-4, - Elena Gemovic - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.23 a 2-a rundă | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
11.02.23 Sfert de finală | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.02.23 1-a rundă | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
07.02.23 Calificare | vs. Elisabeth Iila | 6-2, 4-6, 11-9 | detaliu meci | |
06.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Danique Havermans | 6-2, 3-6, 10-3 | detaliu meci | |
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Aurora Urso | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
01.11.22 Calificare | vs. Dunja Maric | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
25.10.22 Calificare | vs. Zuzanna Bednarz | 6-4, 3-6, 9-11 | detaliu meci | |
24.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Anja Petkovic | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Sibenik - Zgura | ||||
03.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Stella Knez | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Brasov - Zgura | ||||
31.08.22 1-a rundă | vs. Nastja Kolar | 1-6, 4-3, - Elena Gemovic - retragere | detaliu meci | |
30.08.22 Calificare | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci |