MECI
16.04.19 | Calificare | Elena Malygina | Sofia Vaynberg | 6-1, 6-1 | W15 Shymkent | Zgura |
STATISTICI MECI
Elena Malygina | Sofia Vaynberg | |
Prima administrare % | 21/41 (51%) | 17/39 (44%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 17/21 (81%) | 6/17 (35%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/20 (50%) | 6/22 (27%) |
Break-ballurile câştigate | 6/8 (75%) | 1/2 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 27/39 (69%) | 14/41 (34%) |
Total puncte câştigate | 54/80 (68%) | 26/80 (33%) |
Greșeli duble | 5 | 6 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
Elena Malygina | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Malygina | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Malygina | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena Malygina | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Malygina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Elena Malygina | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Malygina | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
19.10.91, 32 Vârsta
19.10.91, 32 Vârsta
Elena Malygina vs. Sofia Vaynberg - meciuri reciproce
16.04.19 | Calificare | Elena Malygina | Sofia Vaynberg | 6-1, 6-1 | detaliu meci | W15 Shymkent | Zgura |
Elena Malygina form & Sofia Vaynberg form
Elena Malygina - ultimele meciuri
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Hinode - Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
12.02.24 Calificare | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Sunderland - Indoor Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Loughborough - Indoor Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
05.11.23 Finală | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
04.11.23 Semifinală | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - retragere | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - retragere | detaliu meci | |
W25 Leiria - Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Malmo - Zgura | ||||
24.08.23 Sfert de finală | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | detaliu meci |
Sofia Vaynberg - ultimele meciuri
W25 Almaty - Zgura | ||||
29.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Ust - Hard | ||||
11.08.22 a 2-a rundă | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.08.22 1-a rundă | vs. Setora Normurodova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
05.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Tamari Chalaganidze | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
29.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
17.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Alana Tuayeva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
24.11.21 1-a rundă | vs. Tatiana Prozorova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.11.21 Calificare | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
22.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Yakimakho | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
11.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Anna Lytneva | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
19.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Mikhaylova | 4-6, 7-67, 8-10 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Hard | ||||
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Dana Shakirova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
09.03.21 Calificare | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Elena Korokozidi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
20.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
30.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Skorupska | 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Almaty - Hard | ||||
26.08.19 Calificare | vs. Constanze Stepan | 7-5, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Parnu - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Lissi Kubre | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
01.05.19 1-a rundă | vs. Barbare Eristavi | 6-2, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
30.04.19 Calificare | vs. Anastasiya Kostromitina | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Yakimakho | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
16.04.19 Calificare | vs. Elena Malygina | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Folts | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tel - Hard | ||||
26.03.19 Calificare | vs. Eleni Mtsentlitze | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Emmy Yaron | 6-2, 4-6, 10-6 | detaliu meci | |
Batumi - Hard | ||||
18.09.18 1-a rundă | vs. Vasilisa Aponasenko | 1-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
25.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Evgeniya Burdina | 5-7, 0-6 | detaliu meci |