Germania
27.11.00, 23 Vârsta
27.11.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Lena Greiner vs. Elena-Teodora Cadar - meciuri reciproce
13.02.19 | 1-a rundă | Elena-Teodora Cadar | Lena Greiner | 3-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | W15 Sharm | Hard |
Lena Greiner form & Elena-Teodora Cadar form
Lena Greiner - ultimele meciuri
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Sem Hazes | 0-6, 0-3, - Lena Greiner - retragere | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.11.21 Calificare | vs. Gabriela Duca | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Versace Gatti | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
07.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Sofiya Chursina | 7-5, 2-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Daianne Hayashida | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Marina Popova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Hamburg - Indoor Hard | ||||
20.10.21 1-a rundă | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Oana Gavrila | 6-4, 4-6, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
26.05.21 1-a rundă | vs. Tamara Malesevic | 0-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.05.21 Calificare | vs. Simona Ogescu | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Maria Georgiadou | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Stuttgart - Indoor Hard | ||||
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Pauline Courcoux | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Marine Partaud | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Miklova | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Kaltenkirchen - Zgura | ||||
11.06.19 1-a rundă | vs. Ida Jarlskog | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.02.19 1-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.19 a 2-a rundă | vs. Malene Helgo | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.02.19 1-a rundă | vs. Mariana Drazic | 5-7, 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
04.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastazja Rosnowska | Anastazja Rosnowska - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
04.02.19 Calificare | vs. Anna Morgina | 6-3, 0-6, 1-10 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
06.11.18 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
05.11.18 Calificare | vs. Anda Ghinga | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
04.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Jovana Vukovic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Lara Kaiser | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
30.10.18 1-a rundă | vs. Mira Antonitsch | 0-6, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Mia Eklund | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Francesca Bullani | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
22.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Dasha Ivanova | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
Braunschweig - Zgura | ||||
19.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Leipzig - Zgura | ||||
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Alice Tubello | 1-6, 2-6 | detaliu meci |
Elena-Teodora Cadar - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Merna Refaat | 4-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Julie Belgraver | 6-4, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Ioana Zvonaru | 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Aely Arai | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.02.24 Finală | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
10.02.24 Semifinală | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
09.02.24 Sfert de finală | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Daria Zelinskaya | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.01.24 Calificare | vs. Anna Sedysheva | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Elizaveta Khruleva | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.01.24 Calificare | vs. Lara Salden | Lara Salden - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-74, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Arina Bulatova | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.10.23 Finală | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.10.23 Semifinală | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
13.10.23 Sfert de finală | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 Finală | vs. Sandra Samir | 7-5, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
07.10.23 Semifinală | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 4-6, 6-1 | detaliu meci |