MECI
27.06.17 | 1-a rundă | Eleni Kordolaimi | Kim Fontana | 6-1, 6-1 | Tarvisio | Zgura |
STATISTICI MECI
Eleni Kordolaimi | Kim Fontana | |
Prima administrare % | 21/41 (51%) | 29/44 (66%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 16/21 (76%) | 12/29 (41%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/20 (60%) | 4/15 (27%) |
Break-ballurile câştigate | 6/6 (100%) | 1/4 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/44 (64%) | 13/41 (32%) |
Total puncte câştigate | 56/85 (66%) | 29/85 (34%) |
Greșeli duble | 3 | 4 |
ași | 2 | 0 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Elvetia
28.07.99, 24 Vârsta
28.07.99, 24 Vârsta
Eleni Kordolaimi vs. Kim Fontana - meciuri reciproce
27.06.17 | 1-a rundă | Eleni Kordolaimi | Kim Fontana | 6-1, 6-1 | detaliu meci | Tarvisio | Zgura |
Eleni Kordolaimi form & Kim Fontana form
Eleni Kordolaimi - ultimele meciuri
W25 Santa - Zgura | ||||
17.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 4-10 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
10.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.03.23 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-78, 3-6 | detaliu meci | |
29.03.23 1-a rundă | vs. Daria Shalamanova | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
28.03.23 Calificare | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
27.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
26.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Tenase | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 4-6, 3-10 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
14.03.23 Calificare | vs. Xinxin Yao | 6-3, 5-7, 10-12 | detaliu meci | |
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Daniela Seguel | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Tianmi Mi | 2-6, 7-64, 10-3 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
21.02.23 1-a rundă | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.02.23 Calificare | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 3-6, 6-3, 10-3 | detaliu meci | |
19.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
12.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.23 Calificare | vs. Daria Yesypchuk | 5-7, 6-2, 7-10 | detaliu meci | |
30.01.23 2-a rundă de calif. | vs. Sara Pantelic | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
24.01.23 Calificare | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
23.01.23 2-a rundă de calif. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Monastir - Hard | ||||
18.01.23 1-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.22 1-a rundă | vs. Alice Rame | 2-5, - Eleni Kordolaimi - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.22 a 2-a rundă | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.11.22 1-a rundă | vs. Elisabeth Iila | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.11.22 Semifinală | vs. Merna Refaat | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.11.22 Sfert de finală | vs. Yufei Ren | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
03.11.22 a 2-a rundă | vs. Alexa Volkov | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
02.11.22 1-a rundă | vs. Oceane Babel | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
01.11.22 Calificare | vs. Maria Kalyakina | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
31.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.10.22 a 2-a rundă | vs. Manon Leonard | 6-75, 3-6 | detaliu meci |
Kim Fontana - ultimele meciuri
Badenweiler - Zgura | ||||
05.09.17 1-a rundă | vs. Constance Sibille | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Sion - Zgura | ||||
28.08.17 1-a rundă | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Caslano - Zgura | ||||
23.08.17 a 2-a rundă | vs. Martina Colmegna | 6-1, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.08.17 1-a rundă | vs. Federica Joe Gardella | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Schio - Zgura | ||||
25.07.17 1-a rundă | vs. Maria Marfutina | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
Tarvisio - Zgura | ||||
27.06.17 1-a rundă | vs. Eleni Kordolaimi | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.06.17 Calificare | vs. Lara Pedranzini | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Lenzerheide - Zgura | ||||
19.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Valentina Ryser | 4-6, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
Madrid - Zgura | ||||
05.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Cristina Mayorova Bakhtina | 5-7, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
04.05.17 a 2-a rundă | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
03.05.17 1-a rundă | vs. Katharina Hering | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
01.05.17 Calificare | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Chiasso - Zgura | ||||
17.04.17 2-a rundă de calif. | vs. Alberta Brianti | 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
17.04.17 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Giaquinta | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
20.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Mylene Halemai | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Ema Vasic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
15.03.17 1-a rundă | vs. Usue Maitane Arconada | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Svetlana Bubnova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Daniela Ciobanu | 5-7, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.17 Calificare | vs. Karolina Novotna (1997) | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
01.11.16 1-a rundă | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.10.16 Calificare | vs. Marcella Cucca | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
31.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Cecilia Pattacini | 2-6, 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
24.10.16 Calificare | vs. Gaia Squarcialupi | 6-79, 0-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
20.10.16 a 2-a rundă | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.10.16 1-a rundă | vs. Lisa Ponomar | 3-6, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
17.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Juliette Colard | 1-6, 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
17.10.16 Calificare | vs. Barbara Dessolis | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Telde - Zgura | ||||
04.10.16 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sion - Zgura | ||||
29.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Corina Mader | 2-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci |