INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Maria Toma vs. Eleni Kordolaimi - meciuri reciproce
05.12.17 | 1-a rundă | Eleni Kordolaimi | Maria Toma | 7-5, 6-4 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Maria Toma form & Eleni Kordolaimi form
Maria Toma - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Sara Dols | 4-6, 6-3, 3-10 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ella Haavisto | 3-6, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Sabadell - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Daniela Vismane | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
20.02.24 Calificare | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 6-70 | detaliu meci | |
19.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Aglaya Zaynieva | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Georgia Pedone | 6-3, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
13.02.24 Calificare | vs. Chiara Girelli | 6-0, 4-6, 10-3 | detaliu meci | |
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Marika Jones | 6-1, 5-7, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Martina Genis Salas | 4-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
02.12.23 Semifinală | vs. Chantal Sauvant | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.12.23 Sfert de finală | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Lucia Llinares Domingo | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Nina Alibalic | 3-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
17.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Oktiabreva | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
26.09.23 Calificare | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 6-0, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Fiano - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Giulia Carbonaro | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Caterina Odorizzi | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Nadezda Khalturina | 6-0, Nadezda Khalturina - retragere | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Anna Semenova | 6-2, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Teja Tirunelveli | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
07.08.23 Calificare | vs. Amina Anshba | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Liepaja - Zgura | ||||
03.07.23 Calificare | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 7-5 | detaliu meci |
Eleni Kordolaimi - ultimele meciuri
W25 Santa - Zgura | ||||
17.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 4-10 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
10.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.03.23 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-78, 3-6 | detaliu meci | |
29.03.23 1-a rundă | vs. Daria Shalamanova | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
28.03.23 Calificare | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
27.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
26.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Tenase | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 4-6, 3-10 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
14.03.23 Calificare | vs. Xinxin Yao | 6-3, 5-7, 10-12 | detaliu meci | |
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Daniela Seguel | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Tianmi Mi | 2-6, 7-64, 10-3 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
21.02.23 1-a rundă | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.02.23 Calificare | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 3-6, 6-3, 10-3 | detaliu meci | |
19.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
12.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.23 Calificare | vs. Daria Yesypchuk | 5-7, 6-2, 7-10 | detaliu meci | |
30.01.23 2-a rundă de calif. | vs. Sara Pantelic | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
24.01.23 Calificare | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
23.01.23 2-a rundă de calif. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Monastir - Hard | ||||
18.01.23 1-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.22 1-a rundă | vs. Alice Rame | 2-5, - Eleni Kordolaimi - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.22 a 2-a rundă | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.11.22 1-a rundă | vs. Elisabeth Iila | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.11.22 Semifinală | vs. Merna Refaat | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.11.22 Sfert de finală | vs. Yufei Ren | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
03.11.22 a 2-a rundă | vs. Alexa Volkov | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
02.11.22 1-a rundă | vs. Oceane Babel | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
01.11.22 Calificare | vs. Maria Kalyakina | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
31.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.10.22 a 2-a rundă | vs. Manon Leonard | 6-75, 3-6 | detaliu meci |