MECI
27.02.20 | a 2-a rundă | Eleonora Molinaro | Anna Gabric | 6-3, 6-2 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Eleonora Molinaro | Anna Gabric | |
Prima administrare % | 35/49 (71%) | 46/58 (79%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 24/35 (69%) | 24/46 (52%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/14 (64%) | 4/12 (33%) |
Break-ballurile câştigate | 5/9 (56%) | 1/5 (20%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/58 (52%) | 16/49 (33%) |
Total puncte câştigate | 63/107 (59%) | 44/107 (41%) |
Greșeli duble | 1 | 3 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
1-1 | Anna Gabric | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Eleonora Molinaro | 1-2 | |
0-0, 30-15 | ||
2-2 | Anna Gabric | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Eleonora Molinaro | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Anna Gabric | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-3 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Eleonora Molinaro | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Anna Gabric | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eleonora Molinaro | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-0 | Anna Gabric | |
0-0 | ||
Eleonora Molinaro | 4-0 | |
4-1 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-A | ||
Eleonora Molinaro | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
5-2 | Anna Gabric | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Eleonora Molinaro vs. Anna Gabric - meciuri reciproce
27.02.20 | a 2-a rundă | Eleonora Molinaro | Anna Gabric | 6-3, 6-2 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
17.07.19 | 1-a rundă | Anna Gabric | Eleonora Molinaro | 4-6, 6-4, 7-62 | detaliu meci | W25 Aschaffenburg | Zgura |
Eleonora Molinaro form & Anna Gabric form
Eleonora Molinaro - ultimele meciuri
W25 Florence - Hard | ||||
10.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Mercedes Aristegui | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Hilton - Zgura | ||||
28.09.22 a 2-a rundă | vs. Johanna Silva | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.09.22 1-a rundă | vs. Tricia Mar | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Norges - Hard | ||||
11.06.22 Semifinală | vs. Ines Nicault | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
10.06.22 Sfert de finală | vs. Veronika Podrez | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
09.06.22 a 2-a rundă | vs. Schena Benamar | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
07.06.22 1-a rundă | vs. Fiona Codino | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Petange - Indoor Hard | ||||
17.11.21 1-a rundă | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-63, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Tarvisio - Zgura | ||||
12.07.21 1-a rundă | vs. Anna Turati | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 The - Zgura | ||||
01.07.21 1-a rundă | vs. Martina Caregaro | 5-7, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
23.06.21 a 2-a rundă | vs. Alina Granwehr | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Denain - Zgura | ||||
16.06.21 1-a rundă | vs. Alice Rame | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
04.03.20 1-a rundă | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.03.20 Finală | vs. Zeynep Sonmez | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
29.02.20 Semifinală | vs. Jiangxue Han | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
28.02.20 Sfert de finală | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
27.02.20 a 2-a rundă | vs. Anna Gabric | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
26.02.20 1-a rundă | vs. Aysegul Mert | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Grenoble - Indoor Hard | ||||
16.02.20 Finală | vs. Clara Burel | 7-5, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
15.02.20 Semifinală | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-0, Harmony Tan - retragere | detaliu meci | |
14.02.20 Sfert de finală | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
12.02.20 1-a rundă | vs. Estelle Cascino | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Fed Cup - Indoor Hard | ||||
08.02.20 | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.02.20 | vs. Nina Stojanovic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
05.02.20 | vs. Johanna Larsson | 0-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
29.01.20 1-a rundă | vs. Richel Hogenkamp | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.01.20 Calificare | vs. Victoria Muntean | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
27.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Salma Djoubri | 7-65, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Petit - Hard | ||||
25.01.20 Semifinală | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | detaliu meci |
Anna Gabric - ultimele meciuri
W75 Chiasso - Zgura | ||||
17.04.24 1-a rundă | vs. Kayla Day | 4-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
16.04.24 Calificare | vs. Costanza Traversi | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Bellinzona - Zgura | ||||
09.04.24 Calificare | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
08.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Denise Valente | 1-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 7-5, 6-713 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Milana Safiullina | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.02.24 Calificare | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
W50 Morelia - Hard | ||||
12.02.24 Calificare | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
05.02.24 Calificare | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
07.11.23 Calificare | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - retragere | detaliu meci | |
31.10.23 Calificare | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
10.09.23 Finală | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.09.23 Semifinală | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | detaliu meci |