Turcia
11.01.97, 27 Vârsta
10149 $
11.01.97, 27 Vârsta
10149 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Esen Kokce vs. Eliessa Vanlangendonck - meciuri reciproce
19.04.16 | 1-a rundă | Eliessa Vanlangendonck | Esen Kokce | 6-1, 6-1 | detaliu meci | Antalya | Hard |
Esen Kokce form & Eliessa Vanlangendonck form
Esen Kokce - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
29.08.17 1-a rundă | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Izmir - Hard | ||||
19.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Vlada Medvedcova | 6-4, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
15.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Sonya Latycheva | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
08.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Deniz Paykoc | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
01.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Yarden Akler | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
24.04.17 1-a rundă de calif. | vs. Svetlana Iansitova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
30.01.17 1-a rundă de calif. | vs. Jennifer Timotin | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
23.01.17 1-a rundă de calif. | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
16.01.17 1-a rundă de calif. | vs. Catherine Shulman | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
16.01.17 Calificare | vs. Antje Rubbrecht | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
09.01.17 Calificare | vs. Duda Ewa | -def. | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
12.12.16 Calificare | vs. Margalita Chakhnashvili-Ranzinger | 6-2, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
05.12.16 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Buczynska | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
21.11.16 Calificare | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
14.11.16 1-a rundă de calif. | vs. Polina Novoselova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
07.11.16 1-a rundă de calif. | vs. Daryna Gukasyan | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
31.10.16 Calificare | vs. Anastasia Tokareva | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
25.10.16 1-a rundă | vs. Eleonora Molinaro | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
11.10.16 1-a rundă | vs. Cristina Adamescu | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Buca Izmir - Hard | ||||
04.07.16 Calificare | vs. Muazzez Demirci | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
30.06.16 a 2-a rundă | vs. Vlada Ekshibarova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.06.16 1-a rundă | vs. Valeria Mishina | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
27.06.16 Calificare | vs. Julia Fisch | 2-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
22.06.16 1-a rundă | vs. Eden D'Oliveira | 6-3, 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
20.06.16 Calificare | vs. Askin Arslan | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
02.05.16 Calificare | vs. Lisa Phillips | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Manisa - Zgura | ||||
27.04.16 a 2-a rundă | vs. Abbie Myers | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.04.16 1-a rundă | vs. Hazal Karaaliler | 2-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
25.04.16 Calificare | vs. Yagmur Akdemir | 5-0, Yagmur Akdemir - retragere | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
19.04.16 1-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 1-6 | detaliu meci |
Eliessa Vanlangendonck - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.03.24 Finală | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.03.24 Semifinală | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.11.23 Semifinală | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - retragere | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
03.11.23 Sfert de finală | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
31.10.23 Calificare | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | detaliu meci |