MECI
20.05.19 | 1-a rundă de calif. | Elina Nepliy | Anda Ghinga | 6-2, 6-4 | W15 Heraklion | Zgura |
STATISTICI MECI
Rusia
23.10.97, 26 Vârsta
18693 $
23.10.97, 26 Vârsta
18693 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Romania
04.04.02, 22 Vârsta
04.04.02, 22 Vârsta
Elina Nepliy vs. Anda Ghinga - meciuri reciproce
20.05.19 | 1-a rundă de calif. | Elina Nepliy | Anda Ghinga | 6-2, 6-4 | detaliu meci | W15 Heraklion | Zgura |
Elina Nepliy form & Anda Ghinga form
Elina Nepliy - ultimele meciuri
W15 Shymkent - Zgura | ||||
17.04.24 1-a rundă | vs. Irina Balus | 1-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
16.04.24 Calificare | vs. Antonia Aragosa | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
15.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Sabina Shukhratova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kuala - Hard | ||||
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Remika Ohashi | 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Yuyun Chen | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. Elsa Wan | 6-3, 6-73, 10-6 | detaliu meci | |
26.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Sharanya Shetty | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Arcadia - Hard | ||||
03.01.24 1-a rundă | vs. Ava Markham | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.01.24 Calificare | vs. Kelly Keller | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
01.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Savanna Ly | 3-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Karolina Krajmer | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
21.11.23 Calificare | vs. Barbora Palcatova | 6-2, 3-6, 9-11 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Valentina Bertonazzi | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Yufei Ren | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
09.10.23 Calificare | vs. Zixuan Zeng | 6-73, 6-76 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Guyu Xu | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Yiming Dang | 6-78, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
21.08.23 Calificare | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Jessica Sue Li | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
22.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Linda Sevcikova | 6-1, 6-78, 11-13 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Julia Kimmelmann | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-2, 2-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Jennifer Ruggeri | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.10.20 Calificare | vs. Kira Pavlova | 6-3, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
04.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Carla Nokes | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
24.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 1-6 | detaliu meci |
Anda Ghinga - ultimele meciuri
W25 Arad - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Andreea Rosca | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Stefana Lazar | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Arina Petrova | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Tampere - Indoor Hard | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Martina Minetti | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
28.05.19 Calificare | vs. Eline Audenaert | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Rafailia Nikoletta Fulop | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Elina Nepliy | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
13.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Martina Pradova | 6-3, 1-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Kristyna Bedrnova | 0-6, 6-4, 5-10 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
10.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Moni Potrc | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
05.11.18 Calificare | vs. Lena Greiner | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Maria Marnellou | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Leonora Radocaj | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
28.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Agata Bachanek | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
09.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Petra Kucerova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
02.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Arad - Zgura | ||||
08.08.18 1-a rundă | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Savitaipale - Zgura | ||||
30.07.18 Calificare | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Tampere - Zgura | ||||
24.07.18 1-a rundă | vs. Maria Toma | 2-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
23.07.18 Calificare | vs. Maria Fernanda Morales | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
22.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Alexsandra Zhazhelo | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Focsani - Zgura | ||||
01.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Cristina Moroi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Cornelia Maria Olteanu | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Curtea De - Zgura | ||||
23.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Theodora Iosub | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Arad - Zgura | ||||
07.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Andjela Reljic | 5-7, 3-6 | detaliu meci |