MECI
30.03.17 | 1-a rundă | Elina Nepliy | Rosa Vicens Mas | 6-2, 3-6, 6-1 | Obidos | Carpet |
STATISTICI MECI
Elina Nepliy | Rosa Vicens Mas | |
Prima administrare % | 44/69 (64%) | 44/71 (62%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 32/44 (73%) | 26/44 (59%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/25 (40%) | 11/27 (41%) |
Break-ballurile câştigate | 6/9 (67%) | 3/3 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 34/71 (48%) | 27/69 (39%) |
Total puncte câştigate | 76/140 (54%) | 64/140 (46%) |
Greșeli duble | 3 | 6 |
ași | 0 | 3 |
STATISTICI MECI
Rusia
23.10.97, 26 Vârsta
18693 $
23.10.97, 26 Vârsta
18693 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Elina Nepliy vs. Rosa Vicens Mas - meciuri reciproce
30.03.17 | 1-a rundă | Elina Nepliy | Rosa Vicens Mas | 6-2, 3-6, 6-1 | detaliu meci | Obidos | Carpet |
Elina Nepliy form & Rosa Vicens Mas form
Elina Nepliy - ultimele meciuri
W15 Kuala - Hard | ||||
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Remika Ohashi | 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Yuyun Chen | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. Elsa Wan | 6-3, 6-73, 10-6 | detaliu meci | |
26.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Sharanya Shetty | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Arcadia - Hard | ||||
03.01.24 1-a rundă | vs. Ava Markham | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.01.24 Calificare | vs. Kelly Keller | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
01.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Savanna Ly | 3-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Karolina Krajmer | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
21.11.23 Calificare | vs. Barbora Palcatova | 6-2, 3-6, 9-11 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Valentina Bertonazzi | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Yufei Ren | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
09.10.23 Calificare | vs. Zixuan Zeng | 6-73, 6-76 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Guyu Xu | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Yiming Dang | 6-78, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
21.08.23 Calificare | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Jessica Sue Li | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
22.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Linda Sevcikova | 6-1, 6-78, 11-13 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Julia Kimmelmann | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-2, 2-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Jennifer Ruggeri | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
19.10.20 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.10.20 Calificare | vs. Kira Pavlova | 6-3, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
04.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Carla Nokes | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
24.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Emma Lene | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
19.02.20 1-a rundă | vs. Ani Amiraghyan | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
10.02.20 Calificare | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 2-6 | detaliu meci |
Rosa Vicens Mas - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Salma Drugdova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 2-4, - Rosa Vicens Mas - retragere | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Nadine Keller | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
14.09.23 a 3-a rundă | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Eleni Christofi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
20.07.23 a 3-a rundă | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-71 | detaliu meci | |
19.07.23 a 2-a rundă | vs. Nagi Hanatani | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Contrexeville - Zgura | ||||
13.07.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
11.07.23 1-a rundă | vs. Dalila Jakupovic | 2-1, Dalila Jakupovic - retragere | detaliu meci | |
10.07.23 Calificare | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
07.07.23 Sfert de finală | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
05.07.23 1-a rundă | vs. Mana Kawamura | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
27.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Mirra Andreeva | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25+H Tauste - Hard | ||||
24.06.23 Finală | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.06.23 Sfert de finală | vs. Diana Marcinkevica | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
23.06.23 Semifinală | vs. Xinyu Gao | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
22.06.23 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-5, 6-74, 6-4 | detaliu meci | |
20.06.23 1-a rundă | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Valencia - Zgura | ||||
12.06.23 1-a rundă | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
La Bisbal - Zgura | ||||
06.06.23 1-a rundă | vs. Arantxa Rus | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
23.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Bodrum - Zgura | ||||
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.05.23 1-a rundă | vs. Isabella Kruger | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Bastad - Zgura | ||||
11.05.23 a 2-a rundă | vs. Martha Matoula | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.05.23 1-a rundă | vs. Tiana Tian Deng | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Saint-Malo - Zgura | ||||
02.05.23 1-a rundă | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 4-6 | detaliu meci |