MECI
07.07.18 | 2-a rundă de calif. | Eline Audenaert | Antje Rubbrecht | 6-2, 1-6, 6-4 | Knokke | Zgura |
STATISTICI MECI
Belgia
31.05.99, 24 Vârsta
31.05.99, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Belgia
17.09.99, 24 Vârsta
17.09.99, 24 Vârsta
Eline Audenaert vs. Antje Rubbrecht - meciuri reciproce
07.07.18 | 2-a rundă de calif. | Eline Audenaert | Antje Rubbrecht | 6-2, 1-6, 6-4 | detaliu meci | Knokke | Zgura |
11.07.16 | 1-a rundă de calif. | Antje Rubbrecht | Eline Audenaert | 7-5, 6-3 | detaliu meci | Knokke | Zgura |
Eline Audenaert form & Antje Rubbrecht form
Eline Audenaert - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
07.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Andreea Alexandra Lila | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
01.06.21 1-a rundă | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Adele Burato | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
19.05.21 1-a rundă | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.05.21 Calificare | vs. Juliane Triebe | 6-2, 1-6, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.04.21 2-a rundă de calif. | vs. So-Ra Lee | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Jiho Shin | 6-3, 4-6, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Le - Zgura | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Axana Mareen | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
08.03.21 Calificare | vs. Lois Boisson | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
08.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-4, 11-9 | detaliu meci | |
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Clarisse Aussert | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Maia Stallworthy | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Phillippa Preugschat | 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
12.01.21 1-a rundă | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
05.01.21 1-a rundă | vs. Aya El Sayed | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Saint - Zgura | ||||
08.09.20 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
26.08.20 1-a rundă | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.08.20 Calificare | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Erika Reinhardt | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Martha Matoula | 7-5, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
10.12.19 1-a rundă | vs. Polina Leykina | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
03.12.19 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
26.11.19 1-a rundă | vs. Dominique Schaefer | 7-5, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
14.11.19 a 2-a rundă | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.11.19 1-a rundă | vs. Sara Lanca | 6-4, 7-68 | detaliu meci |
Antje Rubbrecht - ultimele meciuri
Brussels - Zgura | ||||
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Zara De Schutter | 1-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
Knokke - Zgura | ||||
07.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Eline Audenaert | 2-6, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
Den Haag - Zgura | ||||
01.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Marlies Szupper | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Brandy Hehalatu | 6-3, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
Alkmaar - Zgura | ||||
23.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Corina Mader | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Le Havre - Zgura | ||||
17.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Marie Amelie Dardaine | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
13.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Buczynska | 2-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
06.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
01.11.17 1-a rundă | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Middelkerke - Zgura | ||||
28.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Rebecca Gustafson | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Wanfercee Baulet - Zgura | ||||
21.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Anna Popescu | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
14.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Jennifer Wacker | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
14.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Maxim Ossenbruggen Van | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
Koksijde - Zgura | ||||
07.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Paula Ormaechea | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Knokke - Zgura | ||||
10.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Vinciane Remy | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Denain - Zgura | ||||
03.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Orlova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
De Haan - Zgura | ||||
26.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Alkmaar - Zgura | ||||
19.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Dewi Dijkman | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Essen - Zgura | ||||
05.06.17 Calificare | vs. Romy Koelzer | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
05.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Judith Bohnenkamp-Serena | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
05.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Victoria Flores | 4-6, 6-3, 4-2, Victoria Flores - retragere | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
06.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Ziyu Wang | 6-2, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
27.02.17 1-a rundă de calif. | vs. Akiko Okuda | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
23.01.17 Calificare | vs. Julia Rosenquist | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.01.17 1-a rundă de calif. | vs. Aza Petrova | 4-6, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
18.01.17 1-a rundă | vs. Polona Rebersak | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
16.01.17 Calificare | vs. Esen Kokce | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
11.01.17 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 2-6, - Antje Rubbrecht - retragere | detaliu meci | |
09.01.17 Calificare | vs. Emma Nurgazieva | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
06.12.16 1-a rundă | vs. Karolina Novotna (1997) | 4-6, 6-2, 6-75 | detaliu meci |